عروس مرده در ویترین فروشگاه لباس عروس!
۴۶۳۸۸۲
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
۱۲۹۳۶ 
پشت پنجره شیشه ای یک فروشگاه لباس عروس در مکزیک یک پیکر بلند و باریک با لباس عروس ایستاده است. نزدیک به 90 سال است که این مانکن عروس بازیدکنندگان را از سراسر اروپا و آمریکا به سوی این فروشگاه لباس عروس جذب می کند.
برترین ها: پشت پنجره شیشه ای یک فروشگاه لباس عروس در مکزیک یک پیکر بلند و باریک با لباس عروس ایستاده است. نزدیک به 90 سال است که این مانکن عروس بازیدکنندگان را از سراسر اروپا و آمریکا به سوی این فروشگاه لباس عروس جذب می کند. پوست رنگ پریده مانکن، دست های رگه دارش، چین و چروک دستش و ناخن های دست فرسوده اش مردم را متقاعد می کند که او عروسک نیست بلکه یک جسد مومیایی حفظ شده است.

این عروس که «پاسکوآلای کوچک» نام دارد اولین بار در 25 مارس 1930 در این فروشگاه ظاهر شد. چشمان شیشه ای مانکن، موهای واقعی و پوستش با تن سرخ رنگ فورا رهگذران را خیره می کند. مدت زیادی نگذشته بود که یک نفر متوجه شباهت خیره کننده بین مانکن و دختر صاحب فروشگاه که تازه فوت کرده بود، شد و صحنه برای شایعه پراکنی آماده شد.
 
طبق داستان، صاحب فروشگاه دختری زیبا داشته که می خواست با یارش ازدواج کند. متاسفانه در روز عروسی اش توسط یک عنکبوت سیاه گزیده شد و مرد. پاسکوالا اسپارزا آنقدر از مرگ دخترش پریشان بود که برای اینکه او را حفظ کند او را مومیایی کرد و در ویترین قرار داد بنابراین همیشه می توانست در مرگش همیشه عروس باشد بااینکه در زندگی هیچ وقت تنوانست. با گسترش این شایعه، مردم محلی خشمگین شدند و صاحب فروشگاه تماس های تلفنی آزاردهنده ای دریافت می کرد. او این اتهام را تکذیب کرد.پاسکوالای کوچک اما یک مانکن خوب و استادانه بود اما خیلی دیر بود و هیچکس حرفش را باور نکرد.

با گذشت سال ها این داستان روز به روز خیالی تر شد. یکی از کارگران فروشگاه می گوید: «هربار که نزدیک پاسکوالای کوچک می شوم دستانم عرق می کند. دستان او بسیار واقعی به نظر می رسند و او حتی رگ های واریسی در پاهایش دارد. من معتقدم که او یک فرد واقعی است.» شاید صاحب کنونی فروشگاه، ماریو گونزالس دوست دارد این افسانه را زنده نگه دارد. دوبار در هفته لباس های او عوض می شوند اما تنها چند کارگر مورد اعتماد فروشگاه اجازه دارند او را لخت و بدون لباس ببینند. یکی از کارکنان که بدن او را برهنه دیده معتقد است او یک مانکن نیست. برخی که واقعا باور دارند او انسان است برایش شمع و گل می برند و اعتقاد دارند یک قدیس است و می تواند معجزه کند.
 
عروس مرده در ویترین فروشگاه لباس عروس! 
 
عروس مرده در ویترین فروشگاه لباس عروس! 
 
عروس مرده در ویترین فروشگاه لباس عروس! 
 
عروس مرده در ویترین فروشگاه لباس عروس! 
 
عروس مرده در ویترین فروشگاه لباس عروس! 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1395/10/30
یا خدا این که واقعی به نظر میرسه!
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1395/10/30
تو نوشته هم گفته شده که واقعیه کامل نوشته رو بخونید
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1395/10/30
دستش که خیلی واقعیه :/ شاید صحت داره که مومیابیه.کی میاد برای یه مانکن ناخن بذاره و اینهمه با ظرافت خط و خطوط روی دستش کار کنه؟
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/11/01
من نوشته رو کامل خوندم‌ نوشته شایعاتی که مردم میگن ولی به دستاش که نگاه کنی خیلی طبیعی به نظر میرسه آخه اگه مومیایی باشه هم نباید انقدر سالم مونده باشه
United States
01:15 - 1397/12/18
سرش مجسمه است و بدنش مومیایی واقعی
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/03/14
وووووووواااااااای چرا چشاش این شکلیه پس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج