تجربه کامل هیتمن را در جدیدترین تریلر آن ببینید
۴۶۴۴۱۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
۳۱۵۲
شرکت بازی‌سازی «اسکوئر انیکس» تریلر جدیدی از فصل اول «هیتمن»‌ (Hitman) عرضه کرده است. انتشار این تریلر، به مناسبت عرضه‌ی نسخه‌ی دیسکی هیتمن تا ده روز دیگر است.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شرکت بازی‌سازی «اسکوئر انیکس» تریلر جدیدی از فصل اول «هیتمن»‌ (Hitman) عرضه کرده است. انتشار این تریلر، به مناسبت عرضه‌ی نسخه‌ی دیسکی هیتمن تا ده روز دیگر است. این ویدیوی جدید، روند بازی کلی شماره‌ی جدید بازی هیتمن را نشان می‌دهد؛ از بار اول که اقدام به کشتن می‌کنید و همه چیز خراب می‌شود، تا برنامه‌ریزی‌های بزرگی که در نهایت آن‌ها را یاد می‌گیرید.

 تجربه‌ی کامل هیتمن را در جدیدترین تریلر آن ببینید (ویدئو هنوز حاضر نیست - منتشر نشود)

نسخه‌ی دیسکی هیتمن در حالی عرضه می‌شود که طی ده ماه گذشته، شرکت اسکوئر انیکس مراحل این بازی را به صورت دانلودی و جداگانه عرضه کرده بود. قرار است هر مرحله و ماموریتی که به صورت دانلودی و جداگانه عرضه شده بود، روی دیسک بازی وجود داشته باشد. نسخه‌ی دیسکی هیتمن، روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 تجربه‌ی کامل هیتمن را در جدیدترین تریلر آن ببینید (ویدئو هنوز حاضر نیست - منتشر نشود)

«هانس سایفرت»، مدیر استودیوی بازی‌سازی IO-Interactive، درباره‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی دیسکی هیتمن گفته است: "دیسک همه چیزی که در طول ده مه گذشته یاد گرفته‌ایم، تنظیم کرده‌ایم و آپدیت کرده‌ایم را در خودش جای داده است. این دیسک، نتیجه‌ی مستقیم ماه‌ها توسعه و بازخورد از سوی بازی‌کننده‌ها ما است.”

استودیوی بازی‌سازی IO-Interactive گفته است که هیتمن سه فصل خواهد داشت و داستان بازی، تازه شروع شده است. می‌توانید در ادامه، تریلر جدید هیتمن را ببینید. دیسک هیتمن در روز ۳۱ ژانویه عرضه می‌شود.
 
 

 
  در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
 تجربه‌ی کامل هیتمن را در جدیدترین تریلر آن ببینید (ویدئو هنوز حاضر نیست - منتشر نشود)
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج