ادعای تقلب در انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان
۴۶۴۵۲
۰۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۵
۳۴۸۳
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در اظهارنظری جنجالی مدعی شد در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان تقلب صورت گرفته است.
ایسنا: سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در اظهارنظری جنجالی مدعی شد در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان تقلب صورت گرفته است.

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید در گفت‌وگو با روزنامه گاردین چاپ انگلیس گفت: من در انتخاب بهترین مربی جهان در سال 2012 شرکت نکردم و از این بابت پشیمان نیستم. چندین تن از مربیان پس از این انتخابات به من گفتند که ما به تو (ژوزه مورینیو) رای داده‌ایم، اما فیفا رای آنها را به نام شخص دیگری لحاظ کرد.

سرمربی رئال مادرید در حالی این اظهارات را مطرح کرده که فیفا یک روز بعد از انتخاب مسی و دل‌بوسکه، ریز آرای تمام افراد شرکت کننده را در یک فایل منتشر کرد.

جایزه بهترین مربی جهان در سال 2012 در حالی به ویسنته دل‌بوسکه اهدا شد که ژوزه مورینیو در این مراسم به بهانه بازی‌های فشرده رئال مادرید شرکت نکرد، اما مارکا عکس‌هایی را منتشر کرد که در همان روز مراسم گالا، مورینیو تمرین تیم پسرش را از نزدیک دید.

فیفا در واکنش به اتهامات ژوزه مورینیو گفت: لیست تمامی انتخابات سرمربیان تیم‌های مختلف به صورت دقیق منتشر شده است و هیچ گونه تقلبی در آن صورت نگرفته است.

جایزه بهترین مربی جهان هر ساله با انتخاب سرمربیان، کاپیتان‌های تیم‌های مختلف و روزنامه‌نگاران به بهترین مربی جهان اهدا می‌شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج