بلاروس: ما به کارگر مهاجر خارجی نیاز نداریم
۴۶۴۹۰۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
۷۵۸۳
الکساندر لوکاشنکو ساخت مرکز نگهداری مهاجران غیر قانونی را در مرز این کشور با اتحادیه اروپا تنها مکانی برای اسکان موقت دانست.
خبرگزاری ایسنا: رییس جمهوری بلاروس افزود: ساخت این مرکز تنها برای استقرار موقت مهاجران غیر قانونی و بازگشت آنان به کشورشان است و ما نیازی به کارگران مهاجر خارجی نداریم.

رئيس جمهور بلاروس ضمن رد فضای رسانه‌ها علیه این کشور گفت: در صورتی که خطری امنیت ملی کشور را تهدید کند این پروژه به سرعت متوقف می‌شود.

اتحادیه اروپا با کمکی هفت میلیون یورویی به بلاروس از این کشور خواسته تا ارودگاه اسکان موقت مهاجران خارجی را در مرز خود با این اتحادیه ایجاد کند.

پیش بینی می‌شود که مهاجران غیر قانونی ساکن در اتحادیه اروپا و برخی مهاجران سوری در این مکان موقت اسکان داده شوند.

برخی از کشورهای همسایه بلاروس از جمله روسیه که دارای رژیم عبور و مرور بدون ویزا با بلاروس هستند ضمن اعلام نگرانی خود، از آن بیم دارد که مهاجران غیر قانونی روانه روسیه شوند.

در اقدامی دیگر بلاروس از ۱۲ فوریه امسال ویزای خود را برای ۸۰ کشور لغو کرده است که این امر باعث تشدید کنترل‌های مرزی روسیه از ورود اتباع دیگر کشورها از طریق خاک بلاروس شده است و مقامات کرملین به شدت نگران آن هستند که برخی از اتباع اتحادیه اروپا، آمریکا و یا کشورهای آسیایی با استفاده از این قانون بدون ویزا وارد خاک روسیه نیز شوند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1395/11/01
احسن بهترین کارروشمامیکنیددقیقابه ملت ارزش قائل میشی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج