انجام حرکات دیدنی اسکیت توسط انگشتان دست
۴۶۷۳۹۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
۳۸۸۹ 
یکی از شاخه های ورزشی که جای زیادی برای خلاقیت دارد، اسکیت سواری است. افراد با مهارت در این رشته، حرکات نمایشی زیبایی انجام می دهند و همه را شگفت زده می کنند. اما این تنها خلاقیتی نیست که می توان در اسکیت به خرج داد
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: هر کسی با استفاده از شیوه ای خاص می تواند خلاقیت به خرج دهد. برخی ها در زمینه فیلم و سینما و برخی دیگر در موضوعات پر طرفدار دیگری مانند ورزش این کار را انجام می دهند.
 
یکی از شاخه های ورزشی که جای زیادی برای خلاقیت دارد، اسکیت سواری است. افراد با مهارت در این رشته، حرکات نمایشی زیبایی انجام می دهند و همه را شگفت زده می کنند. اما این تنها خلاقیتی نیست که می توان در اسکیت به خرج داد.

«کریس هِک» توانسته با استفاده از یک بُرد کوچک و کنترل آن توسط انگشتانش، ویدیویی جالب و بسیار دیدنی تهیه کند.
 
وی حرکات دیدنی این ورزش را توسط انگشتانش انجام می دهد و هنر خود را به نمایش می گذارد. این کار علی رغم ظاهر ساده، فعالیتی خطرناک به شمار می رود و احتمال آسیب دیدگی در آن زیاد است.

کریس به همراه همسرش آنا، هر روز بر روی میز آشپزخانه تمرین می کنند. همین امر سبب شده که انگشتان او همانند فولاد سخت شوند. ویدیوی زیر، هنر او را به شما نشان خواهد داد، دعوت می کنیم به تماشای آن بنشینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج