نقد نمایش پر مخاطب لهستانی
۴۶۹۵۱۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷
۴۷۲۳ 
نمایش‌های لهستانی و ایرانی «همسرایی یتیمان» و «برگرد مرا ببین» نقد می‌شوند.
خبرگزاری ایسنا: نشست نقد و بررسی اجراهای «همسرایی یتیمان» به کارگردانی «یرژی زون» از کشور لهستان و اجرای محیطی «برگرد مرا ببین» به کارگردانی «سعید بهنام خانیکی» که  در بخش مسابقه بین الملل و بخش تئاتر آلترناتیو جشنواره روی صحنه رفته اند، شنبه ۹ بهمن ماه در مجموعه ی فرهنگی عمارت روبرو برگزار خواهد شد.

جلسه نقد و بررسی اجرای «همسرایی یتیمان» با حضور «رضا سرور» به عنوان منتقد و کارگردان این اثر راس ساعت ۱۱ تا ۱۳ و نشست بررسی اجرای «برگرد مرا ببین» با حضور اصغر دشتی به عنوان منتقد و گروه اجرایی در ساعت ۱۵ تا ۱۷ میزبان تمامی علاقه مندان خواهد بود.

 این جلسه به همت کارگروه نقد تئاتر که امسال برای نخستین بار به نقد و بررسی تمامی آثار حاضر در بخش های مسابقه به صورت مکتوب، حضوری و چندرسانه ای می پردازد، برگزار می شود.

عمارت روبرو واقع در خیابان انقلاب (شرق به غرب)، نرسیده به چهار راه ولی عصر، جنب ساختمان بانک شهر، بن بست کیانپور، پلاک ۷ هر روزه تا پایان جشنواره میزبان جلسات نقد حضوری است.

ورود برای تمامی علاقه مندان به این جلسه آزاد است.

نمایش همسرایی یتیمان در دو شب متوالی در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صحنه رفت و مورد استقبال زیاد مخاطبان خود قرار گرفت به طوری که با توجه به درخواست های زیاد یک اجرای فوق العاده هم برای آن درنظر گرفته شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج