فدرر به استفاده از حُقه برابر نادال متهم شد
۴۷۲۲۰۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷
۸۹۲۵ 
پت کش معتقد است تنیسور سوییسی در فینال تنیس اوپن استرالیا برابر رافائل نادال از حُقه قانونی بهره برده است.
خبرگزاری ایسنا: به نقل از آس، پیروزی راجر فدرر برابر رافائل نادال در فینال تنیس اوپن استرالیا دیداری خاص برای هر دو تنیسور بود. پس از قهرمانی، هنگام جوایز تنیسور اسپانیایی و سوییسی از همدیگر تمجید کردند اما این بازی با حاشیه رو به رو شد.

پت کش، تنیسور پیشین استرالیایی و فاتح تنیس ویمبلدون سال 1987 و فینالیست تنیس اوپن استرالیا 1987 و 88 از روش فدرر انتقاد کرد. او در گفت و گو با رادیو بی بی سی اظهار کرد: درخواست فدرر برای تایم پزشکی پیش از شروع ست پنجم یک حُقه بود. این حُقه قانونی است اما استفاده از آن درست نبود.

تنیسور سوییسی علاوه بر بازی فینال در دیدار نیمه نهایی برابر استن واورینکا پیش از شروع ست پنجم نیز تایم پزشکی درخواست کرده بود.

با این حال فدرر از خود دفاع کرد و گفت: پایم از دیدار برابر نوآ روبین در دور دوم شروع به درد کرد. برابر واورینکا در ست دوم این مشکل دوباره شروع شد و در ست سوم احساس کردم این درد به من آسیب می رساند. به همین خاطر به خودم گفتم بر اساس قوانین می توانم از تایم پزشکی استفاده کنم. در جریان 20 سال بازی حرفه ای همیشه قوانین را رعایت کردم و نمی دانم کش درباره چه چیزی صحبت می کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج