وکیل ژائو ویلا: تراکتور تا پایان فصل محروم است
۴۷۳۵۳۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
۹۹۸۰ 
کسر امتیاز به علت شکایت اولیویرا هم مطرح است
وکیل ژائو پدرو ویلا گفت: باشگاه تراکتورسازی تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل اول امکان نقل و انتقال ندارد.
خبرگزاری فارس: امروز خبری مبنی بر محرومیت باشگاه تراکتورسازی از  نقل‌وانتقالات زمستانی به دلیل شکایت ژائوپدرو ویلا مطرح شد.

وکیل ژائو پدرو ویلا گفت: باشگاه تراکتورسازی تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل اول امکان نقل و انتقال ندارد.

داتر روژه ویس وکیل پدرو ویلا در مورد اینکه آیا رأی صادرشده از ممنوعیت نقل‌وانتقالات به خاطر طلب پدرو ویلا است، اظهار داشت: بله، این رأی به خاطر پرونده ویلا است. امروز ایمیلی از سوی آرش نجفی وکیل باشگاه تراکتورسازی دریافت کردم که او در این مورد اطلاعاتی داده بود و اطالاعاتی را مطرح کرد که نمی‌توانم این مسئله را بیان کنم.

وی افزود: در پرونده ویلا با فیفا مکاتبه کردیم و آنها درنهایت این رأی را صادر کردند. اطلاعات بیشتری در این مورد نمی‌توانم بدهم. فقط با توجه به این رأی تا پایان فصل جاری امکان انجام نقل و انتقالات را ندارد.

ویلا در مورد اینکه تراکتورسازی با رأی 12 ژانویه تا 12 فوریه اگر با اولیویرا تسویه حساب نکند،‌ با خطر کسر 6 امتیاز هم روبرو شده است، عنوان کرد: بله، این مسئله هم وجود دارد،‌البته من مسئولیتی در این مورد ندارم واین موضوعی است که فیفا اعلام کرده و باشگاه تراکتورسازی تا زمان سررسید رأی فرصت دارد این مسئله را حل کند. این موضوع به خود باشگاه مربوط است و من نمی‌توانم از طرف فیفا اظهارنظری داشته باشم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج