نمره‌های خوب و متوسط برای جهانبخش و قوچان‌نژاد
۴۷۵۰۸۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
۴۹۹۸
ملی‌پوشان ایرانی تیم‌های آلکمار و هیرنوین نمره‌های فنی خوب و متوسطی از مجله معتبر فوتبال اینترنشنال هلند گرفتند.
خبرگزاری تسنیم: مجله فوتبال اینترنشنال هلند پس از پایان دیدارهای باقی‌مانده شب گذشته (یکشنبه) هفته بیست‌ویکم اردویژه طبق روال معمول اقدام به انتخاب بهترین بازیکن و اختصاص نمره‌های فنی کرد. اریک فرناندو، مدافع برزیلی تیم فاینورد با کسب امتیاز 7.5 عنوان بهترین بازیکن برتر این هفته را به خود اختصاص داد.

علیرضا جهانبخش که حضور 84 دقیقه‌ای در ترکیب آلکمار برابر آیندهوون داشت نمره فنی خوب 6.5 را از مجله فوتبال اینترنشنال هلند دریافت کرد. آلکمار در این بازی خانگی با نتیجه 4 بر 2 شکست را پذیرفت و جهانبخش سازنده گل اول تیمش بود که توسط فرد فرایدی، مهاجم نیجریه‌ای به ثمر رسید.

 نمره‌های خوب و متوسط برای جهانبخش و قوچان‌نژاد
 
قوچان‌نژاد مهاجم ایرانی تیم هیرنوین هم با بازی 90 دقیقه‌ای برابر اوترخت نمره فنی متوسط 5 را در مجله هلندی به خود اختصاص داد. هیرنوین در این بازی با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

 نمره‌های خوب و متوسط برای جهانبخش و قوچان‌نژاد
 
در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تا پایان هفته 21 اردویژه هلند تیم فاینورد با 54 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های آژاکس و آیندهوون به ترتیب با امتیازهای 49 و 46 رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دار‌ند. تیم‌های هیرنوین و آلکمار نیز با بهره‌مندی از لژیونرهای ایرانی رده‌های پنجم و هفتم جدول رده‌بندی را با امتیازهای 33 و 32 به خود اختصاص داده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج