تاریخ عرضه بازی Syberia 3 اعلام شد
۴۷۷۹۰۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
۴۵۴۳ 
از زمان انتشار بازی Syberia 2 حدود 13 سال می‌گذرد اما با ارائه یک تاریخ انتشار برای نسخه سوم، انتظارها به پایان رسید. ابتدا بازی برای انتشار در اوایل دسامبر 2016 تایید شده بود اما معاون استودیو Microïds، آقای Elliot Grassiano، اعلام کرد که بازی تا سه ماهه اول 2017 تاخیر خورده است.
وب سایت فارنت - هومن محمدزاده: از زمان انتشار بازی Syberia 2 حدود 13 سال می‌گذرد اما با ارائه یک تاریخ انتشار برای نسخه سوم، انتظارها به پایان رسید.
 
 تاریخ عرضه بازی Syberia 3 اعلام شد

سرانجام تاریخ دقیق انتشار بازی Syberia 3 مشخص شد و البته لازم نیست زیاد منتظر بمانید تا دوباره به سایبریا برگردید. پس از معرفی کوتاه در سال 2009، نسخه سوم این سری پرطرفدار از سال 2012 در دست ساخت بوده است. ابتدا بازی برای انتشار در اوایل دسامبر 2016 تایید شده بود اما معاون استودیو Microïds، آقای Elliot Grassiano، اعلام کرد که بازی تا سه ماهه اول 2017 تاخیر خورده است.

در حال حاضر در سه ماهه اول 2017 قرار داریم و به همین دلیل در نهایت تاریخ دقیق انتشار این بازی مورد انتظار به صورت رسمی مقرر شد. عنوان Syberia 3 در تاریخ 25 آوریل مصادف با پنجم اردیبهشت در امریکای شمالی و در 20 آوریل مصادف با سی و یکم فروردین 96 برای کنسول‌های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC عرضه می‌شود. در کنار این خبر، Microïds پیش‌نمایشی نیز از بازی ارائه کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید:

آیا در طول یک دهه گذشته منتظر عرضه ادامه داستان کَیت واکر بودید؟ یا اینکه این اولین تجربه شما در دنیای او خواهد بود؟
 
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
 تاریخ عرضه بازی Syberia 3 اعلام شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج