زمان انتشار بازی Destiny 2 اعلام شد
۴۷۸۰۵۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
۳۳۷۵ 
بازی Destiny که توسط استودیوی Bungie سازندگان قبلی مجموعه بازی‌های Halo ساخته شده‌ و توسط اکتیویژن منتشر شد، یکی از عنوان‌های آنلاین محبوب بازار به حساب می‌آید که تا این لحظه هم کلی مضامین قابل دانلود برای آن منتشر شده است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: بازی Destiny که توسط استودیوی Bungie سازندگان قبلی مجموعه بازی‌های Halo ساخته شده‌ و توسط اکتیویژن منتشر شد، یکی از عنوان‌های آنلاین محبوب بازار به حساب می‌آید که تا این لحظه هم کلی مضامین قابل دانلود برای آن منتشر شده است. این بازی در سال ۲۰۱۴ برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ راهی بازار شد و دیگر باید منتظر قسمت دوم آن باشیم.
 
 بازی Destiny 2 پاییز سال آینده منتشر می‌شود

براساس اطلاعات منتشر شده از طرف اکتیویژن بازی Destiny 2 در پاییز سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شود و قرار است برای آن مانند قسمت اول مضامین دانلود متعددی منتشر شود. گفته شده که اگر استودیوی بانجی نتواند بازی را برای سال ۲۰۱۷ آماده کند، اکتیویژن بیش از نیمی از سهام این استودیوی بازی‌سازی را به دست می‌آورد و تقریبا مالک بانجی می‌شود.

پس اگر قرار باشد که بازی Destiny 2 در سال ۲۰۱۷ راهی بازار شود، باید در نمایشگاه E3 2017 شاهد منتشر شدن اطلاعات رسمی آن باشیم. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این عنوان بر خلاف قسمت قبلی که تنها برای کنسول‌های بازی راهی بازار شده بود، برای کامپیوترهای شخصی هم منتشر می‌شود.

اکتیویژن مدتی پیش نسخه‌ی کاملی از بازی Destiny را با عنوان Destiny The Collection‌ را راهی بازار کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج