توالت در سپیده دم!
۴۷۸۸۷۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
۶۴۱۷ 
از بین همه چیزهای فوق العاده ای که در لندن برای عکاسی وجود دارد، اگنس سانویتو چیزی را انتخاب کرده که بیشتر اهالی لندن از آن اجتناب می کنند: توالت های عمومی!
برترین ها: از بین همه چیزهای فوق العاده ای که در لندن برای عکاسی وجود دارد، اگنس سانویتو چیزی را انتخاب کرده که بیشتر اهالی لندن از آن اجتناب می کنند مگر آنکه مجبور باشند: توالت های عمومی!

پدیده توالت های عمومی که زمانی در رم باستان رایج بودند بعد از سقوط امپراتوری بزرگ ناپدید شدند تا اینکه دوباره به شکل مدرن در شهرهای اروپایی بزرگ، اول در پاریس، سپس در برلین و لندن در سال 1851 ظاهر شدند. لندنی ها با پرداخت یک یا دو پنی می توانستند وارد این توالت های زیرزمینی شوند و کسب و کارخود را بدون شلوغ کردن شهر انجام دهند. بسیاری از آن ها بعد از جنگ جهانی دوم بسته شدند، اما هنوز می توانید بقایای آن ها را در لندن ببینید. شناسایی آن ها معمولا آسان است چرا که معمولا نرده های آهنی مزین در اطرافشان و پله هایی منتهی به زیر زمین دارند. این ها توالت هایی هستند که اگنس به آن ها علاقمند است و می گوید: «آن ها بخشی از بافت شهر هستند اما چون استفاده نمی شوند هیچکس به آن ها توجهی نمی کند و فضاهایی فراموش شده هستند.» او صبح زود که سطح شهر خلوت است از آن ها عکاسی کرده و مجموعه عکسی به نام «تولت در سپیده دم» ایجاد کرد.
 
توالت در سپیده دم! 
 
توالت در سپیده دم! 
 
توالت در سپیده دم! 
 
توالت در سپیده دم! 
 
توالت در سپیده دم! 
 
توالت در سپیده دم! 
 
توالت در سپیده دم! 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج