نیکون ساخت دوربین‌های سری DL را متوقف کرد
۴۸۱۰۸۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
۵۵۰۵ 
سال گذشته شرکت نیکون اعلام کرد که می‌خواهد سری جدیدی از دوربین‌هایش را با نام DL‌ راهی بازار کند. دوربین‌های DL جزو محصولات کامپکت به حساب می‌آمدند که می‌توانستند با کیفیت ۴K فیلم‌برداری کنند. متاسفانه قرار نیست این دوربین‌ها را ببینیم.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: سال گذشته شرکت نیکون اعلام کرد که می‌خواهد سری جدیدی از دوربین‌هایش را با نام DL‌ راهی بازار کند. دوربین‌های DL جزو محصولات کامپکت به حساب می‌آمدند که می‌توانستند با کیفیت ۴K فیلم‌برداری کنند. متاسفانه قرار نیست این دوربین‌ها را ببینیم. شرکت نیکون اعلام کرد که ساخت این دوربین‌ها را متوقف کرده بدون اینکه یک عدد از چنین محصولاتی فروخته باشد.
 
 نیکون ساخت دوربین‌های سری DL را متوقف کرد

گفته شده که نیکون قصد داشته سه دوربین از مدل‌ DL راهی بازار کند که قیمت آن‌ها زیر ۱۰۰۰ دلار بوده است. براساس اطلاعات منتشر شده دلیل توقف تولید این دوربین‌ها، مشکل در ساخت سنسور عکس بوده است. مشکل در تولید این سنسور باعث شد که در عرضه‌ی دوربین‌ها تاخیر به وجود بیاید؛ اما به نظر می‌رسد که مشکل این سنسورها برطرف نشد و نیکون تصمیم گرفت که روند تولید دوربین‌های DL را متوقف کند.

با این حساب تنها دوربین کامپکت موجود در بازار که می‌تواند با کیفیت ۴K فیلم‌برداری کند، RX100 شرکت سونی خواهد بود که دیگر رقیبی برای آن وجود ندارد. باید ببینیم که نیکون در آینده تصمیم می‌گیرد که چنین دوربین‌هایی تولید کند یا خیر.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج