موضع گیری مقام کویتی در آستانه سفر روحانی
۴۸۱۱۹۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷
۱۰۶۱۳
معاون وزیر خارجه کویت در آستانه سفر رئیس جمهور کشورمان به کویت از برخی انتقادها از سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در شبکه های اجتماعی ابراز ناخرسندی کرد.
خبرگزاری مهر: معاون وزیر خارجه کویت در آستانه سفر رئیس جمهور کشورمان به کویت از برخی انتقادها از سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در شبکه های اجتماعی ابراز ناخرسندی کرد.

به گزارش الوطن، خالد الجارالله معاون وزیر خارجه کویت بیان کرد: کویت از سفر رئیس جمهور ایران استقبال می کند و امیدواریم که این سفر در حمایت از تمایل ما برای تحقق گفت‌وگو بین کشورهای حوزه خلیج فارس و ایران سهیم باشد به خصوص اینکه شیخ صباح الخالد الصباح معاون اول نخست وزیر و وزیر خارجه کویت اخیرا به ایران سفر کرد و حامل پیامی از جانب شورای همکاری خلیج فارس بود.

وی افزود که اساس این گفتگو- که محتوای نامه نیز بود- بر عدم مداخله در امور داخلی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، احترام به حاکمیت و تمایل به داشتن روابط حسن همجواری است که در منشور سازمان ملل نیز بر آن تأکید شده است.

معاون وزیر خارجه کویت بیان کرد: ما تمایل داریم این سفر در راستای تحقق گفتگوی مذکور و در راستای حمایت از امنیت و ثبات و شکوفایی منطقه سهیم باشد.

در عین حال خالد الجارالله از آنچه اهانت به سران شورای همکاری خلیج فارس در شبکه های اجتماعی ایران خواند ابراز ناخرسندی کرد و ابراز امیدواری کرد که اقدامات لازم ضد کسانی که به سران شورای همکاری خلیج فارس اهانت می کنند به عمل آید.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1395/11/27
احترام پادشاهان عرب خلیج فارس را داشته باشید خصوصا آل سعود????????
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1395/11/27
بیشترملت ایران دوست ندارن باهیچ کشوری جنگ وتوهین داشته باشه.ولی خوب چه میشه کرد،تر و خشک باهم میسوزند...خدایا امام زمان ع برسان.آمین.
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1395/11/27
ما سرمون را کردیم زیر برف و نمیخواهیم ببینیم که اون سران عرب تازه به دوران رسیده ، چه غلط هایی دارن میکنن ، اونا یه روز خلیح فارس را قبول ندارن ، یه روز هم جزایر ایرانی را بهانه قرار میدن ، و هر روز یه بازی جدیدی ..
ایران باید پاسخ محکمی به اونا بده ...
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1395/11/27
ما هیچ علاقه ای به شما نداشته و نداریم واصولا کل شما را بحساب نمیاوریم شما باید ولایت ایران را در منطقه قبول کنید .هرچند به پیمان شما هم اعتباری نیست و تاریخ گواه است که جز عهد شکنی و نفاق و برادرکشی ازشما چیزی یاد نداریم
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1395/11/27
به نظر من اعراب سرو ته یک کرباسن چون از خود استقلال ندارن نباید زیاد روحرفشون حساب کرد دست نشانده غرب هستن اگه وزیری از غرب بیاد پیششون ایران میفروشن
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1395/11/27
این مقام کویتی ازخیل بیشمار اهانتها وفحاشیهای علما،مقامات رسمی وغیررسمی سیاسی ودولتی کشورهای شوراونیز مردمشان درشبکه های اجتماعی حرفی وگله ای نکرد؟یااز مجوس خواندن وموج اهانتهای رکیک وغیراخلاقی خودشان چیزی نگفت؟البته که مرگ خوبه اما ازنظرایشان برای همسایه!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج