عکس جدید از تبلت سرفیس پرو 5 مایکروسافت
۴۸۲۵۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
۶۰۵۵ 
با انتشار عکسی از تبلت آینده مایکروسافت، حدس‌ها درباره ورود قریب الوقوع محصول جدید قوت گرفت. سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی می‌شود.
خبر آنلاین: با انتشار عکسی از تبلت آینده مایکروسافت، حدس‌ها درباره ورود قریب الوقوع محصول جدید قوت گرفت. سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی می‌شود.
 
 عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

عکس در پروفایل لینکداین یکی از برنامه نویسان در کنار نام پروژه نئون (زبان طراحی ویژوآل) آمده و حدس زده می‌شود بین مارس تا آوریل این تبلت در مراسمی رسمی پرده برداری شود.

تبلت سرفیس پرو 4 در ششم اکتبر 2015 آمد و البته محصول گران مایکروسافت برای کاربران حرفه‌ای طراحی شد و مدل بعدی نیز باید چنین باشد.
 
 عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

مهندسان در مایکروسافت ترجیح می‌دهند سیستم باکیفیت برای کاربران بیزینس طراحی کنند و نه برای کاربران عادی و به همین خاطر قیمت نهایی بیشتر از بودجه کاربران عادی است و بنابراین زمان آپگرید سیستم نیز طولانی‌تر می‌شود.

سال گذشته سایت چینی دیجی تایمز اعلام کرد سرفیس پرو 5 در فصل اول 2017 با نسل هفتم پردازنده اینتل موسوم به کبی لیک و نمایشگر اولترا اچ دی و قلم شارژی مغناطیسی می‌آید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج