دولت به بخش خصوصی اعتماد کند
۴۸۲۷۹۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
۵۳۱۴ 
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه از بودجه 226 هزار میلیاردی، 166 هزار میلیارد حقوق کارمندان دولت است، گفت: انتظار می رود دولت تصدی گری خود را کم و به بخش خصوصی اعتماد کند در این مسیر مجلس هم همکاری خواهد داشت.
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه از بودجه 226 هزار میلیاردی، 166 هزار میلیارد حقوق کارمندان دولت است، گفت: انتظار می رود دولت تصدی گری خود را کم و به بخش خصوصی اعتماد کند در این مسیر مجلس هم همکاری خواهد داشت.

عزیز اکبریان روز شنبه در نخستین نشست استانی دبیرخانه مشترک 3 اتاق بازرگانی، تعاون و اصناف ایران، در قم عنوان کرد: باید به دنبال تمرکززدایی در کشور باشیم؛ لازم است دولت تصمیمات را به استان ها واگذار کند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بزرگ بودن دولت ادامه داد: از بودجه 226 هزار میلیاردی، 166 هزار میلیارد حقوق کارمندان دولت است. 48 هزار میلیارد یارانه و 12 هزار میلیارد سود مشارکت. و این در حالی است که درآمد دولت تنها 210 هزار میلیارد است. انتظار می‌رود دولت تصدی گری خود را کم و به بخش خصوصی اعتماد کند در این مسیر مجلس هم همکاری خواهد داشت.

اکبریان در بخش دیگر از صحبت‌های خود با اشاره به برجام اظهار داشت: برجام برای ما یک فرصت است، دعواهای جناحی و باندی برجام را به تهدید تبدیل می‌کند.

وی با اشاره به این که برجام برای کشور یک فرصت است، بر استفاده از آن برای بهبود روابط با همسایگان تاکید کرد و افزود: برجام قراردادی است بین ایران و نظام بین‌الملل و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: امروز مهمترین مشکل در برجام، بحث سیستم بانکی است که 50 درصد به فشارهای آمریکا و 50 درصد مشکل از سیستم بانکی ما است که نمی‌تواند با دنیا ارتباط بگیرد. اگر سیستم بانکی را اصلاح کنیم نیمی از مشکل حل می‌شود.

اکبریان در پایان گفت: در فرصت بعد از برجام برای پیشرفت و تعالی کشور تلاش کنیم و این مهم یک فرصت برای تنفس، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و تعامل با دنیا است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1395/11/30
یه بار امتحان کرد واسه هفت نسل ایندمون بسه.یکی دیگه کار میکنه سودش میره جیب یکی دیگه به این میگن بخش خصوصی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1395/11/30
دیگه بخش خصوصی نمونده , متاسفانه با این وضعیت پولی دولت ,بخش خصوصی به گل نشسته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج