جشن «حرفه‌ای» کیانیان برای بهمنی‌های تئاتر
۴۸۳۲۴۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
۲۳۴۸ 
نمایش «حرفه‌ای» به کارگردانی رضا کیانیان با اجرایی ویژه‌ برای تعدادی از تئاتری‌های متولد بهمن‌ماه به صحنه رفت.
خبرگزاری ایسنا: نمایش «حرفه‌ای» به کارگردانی رضا کیانیان با اجرایی ویژه‌ برای تعدادی از تئاتری‌های متولد بهمن‌ماه به صحنه رفت.
 
جشن «حرفه‌ای» کیانیان برای تولد بهمنی‌های تئاتر

 شامگاه ۳۰ بهمن‌ماه و در شنبه شبی که معمولا تئاترها تعطیل هستند، گروه نمایش «حرفه‌ای» در تماشاخانه پالیز اجرای ویژه‌ای را به همراه یک جشن تولد برای جمعی از تئاتری‌هایی که در این ماه متولد شده‌اند تدارک دید.

به این ترتیب پس از پایان اجرای نمایش که با بداهه‌پردازی‌های کیانیان و هدایت هاشمی (بازیگران نمایش) در طول اجرا  نسبت به برخی همکاران‌شان که تماشاگران ویژه بودند همراه بود، رضا کیانیان نام تعدادی از همکاران تئاتری خود را که در بهمن‌ماه متولد شده‌اند خواند و از آن‌ها دعوت کرد تا برای یک جشن کوچک روی صحنه بروند.
 
جشن «حرفه‌ای» کیانیان برای تولد بهمنی‌های تئاتر

در میان هنرمندانی که این برنامه، ویژه آن‌ها برگزار شد به بهمن فرمان‌آرا، سیف‌الله صمدیان، اکبر زنجان‌پور، رویا نونهالی، مجید میرفخرایی، آزاده انصاری، زهرا صبری، محمد حیدری، کوروش نریمانی و  محمد ساربان می‌توان اشاره کرد.

بهمن فرمان‌آرا به نمایندگی از این این هنرمندان شمع‌های کیک تولدی را که گروه نمایش «حرفه‌ای» برای آن‌ها گرفته بودند، خاموش کرد.
 
جشن «حرفه‌ای» کیانیان برای تولد بهمنی‌های تئاتر

در این مراسم افراد دیگری همچون احمد مسجدجامعی، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی ابطحی، حسین پاکدل، شهلا حائری و نادر برهانی مرند  هم حضور داشتند.

نمایش «حرفه‌ای» نوشته «دوشان کواچویچ» است که با ترجمه ایرج امامی و کارگردانی رضا کیانیان به صحنه می‌رود. داستان این نمایش که یک اثر اجتماعی کمدی است، درباره فروپاشی کمونیسم و پیامدهای آن است.

این اثر نمایشی با بازی هدایت هاشمی، بهاره رهنما و رضا کیانیان اجرا می‌شود. نمایش «حرفه‌ای» تا ۲۷ اسفند هر روز ساعت ۱۷ در سالن پالیز به نشانی خیابان کریمخان، خیابان آبان جنوبی (عضدی)، خیابان سپند، شماره ۶۹ روی صحنه است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج