حضور ساموئل ال. جکسون در دنباله‌ی «Split»
۴۸۴۲۵۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
۲۷۰۰ 
پس از چند سال سراشیبی، ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) بالاخره با فیلم Split «تقسیم» به دوران اوج خود بازگشت و هوادارانش را بار دیگر به خود جذب کرد.
وب سایت سینما گیمفا: پس از چند سال سراشیبی، ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) بالاخره با فیلم Split «تقسیم» به دوران اوج خود بازگشت و هوادارانش را بار دیگر به خود جذب کرد. وی در این تریلر شخصیتی با نقش‌آفرینی جیمز مک‌آووی (James McAvoy) را به تصویر کشید که از بیماری چند شخصیتی رنج می‌برد و سه زن جوان را به اسارت می‌گیرد. شیامالان توانست تحسین منتقدان و بینندگان را برانگیزاند و درآمد خوبی نیز از گیشه‌های سراسر جهان بدست آورد. شنیده‌ها حاکی از آن است که وی در حال نگارش فیلمنامه‌ی قسمت دوم آن است.
 
ساموئل ال. جکسون خبر از حضورش در دنباله‌ی «Split» داد

    خطر اسپویل برای کسانی که موفق به تماشای فیلم «تقسیم» نشده‌اند.

در دقایق پایانی فیلم «تقسیم» مشخص شد که این فیلم به نوعی دنباله‌ی فیلم دیگر شیامالان یعنی Unbreakable «نشکن» که در سال ۲۰۰۰ اکران شد، محسوب می‌گردد. شیامالان پس از مشخص شدن نکته‌ی فیلم، اعلام کرد که تصمیم دارد فیلمی بسازد که دنباله‌ی هر دو فیلم قبلی خودش باشد و تاکنون طرحی ۱۱ صفحه‌ای از آن را نیز به نگارش درآورده و در حال رایزنی با بازیگران دو فیلم مذکور جهت تکرار نقش‌هایشان است. یکی از این بازیگران، ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) است که در فیلم «نشکن» وظیفه‌ی ایفای نقش آقای گلس (Mr. Glass) را برعهده داشته است.

جکسون اخیراً در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Collider، در خصوص واکنشش پیرامون پایان تکان دهنده‌ی «تقسیم» و مشارکتش در ساخت دنباله‌ی آن صحبت‌هایی کرد. وی گفت که پس از تماس شیامالان با وی که در آن شیامالان به او پیشنهاد داد تا ابتدا فیلم «تقسیم» را ببیند، در خصوص پروژه‌های آینده با یکدیگر صحبت خواهند کرد. جکسون ابراز داشت که پس از عملکرد موفقیت‌آمیز این فیلم تصمیم به ساخت دنباله‌ی آن گرفتند و وی نیز درآن مشارکت خواهد کرد.

فیلم «تقسیم» که با بودجه‌ای ۹ میلیون دلاری ساخته شد، توانست ۱۷۲٫۹ میلیون دلار از گیشه‌های سراسر جهان درآمد کسب کند. اگرچه ممکن است که هنوز موانعی بر سر راه شیامالان قرار داشته باشد. حقوق ساخت فیلم «نشکن» در اختیار استودیوی «دیزنی» است در حالی که استودیوی «یونیورسال» حقوق فیلم «تقسیم» را برعهده دارد. اگرچه موفقیت هر دو فیلم می‌تواند این دو استودیو را مجاب به همکاری با یکدیگر کند. با این حال، جکسون ابراز داشت که مک‌آووی می‌تواند شخصیت شرور خوبی برای دنباله‌ی ترکیبی این دو فیلم باشد و مقابل بروس ویلیس (Bruce Willis) قرار گیرد. البته او اشاره داشت که باید منتظر شیامالان و تصمیم‌هایش پیرامون این فیلم باشیم.

باید منتظر تصمیم شیامالان و در نهایت سرگذشت این فیلم ترکیبی بمانیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج