ترامپ مالک 3643 وب سایت است
۴۸۴۹۳۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
۲۰۶۵
سازمان ترامپ که یک شرکت خوشه‌ای آمریکایی با مسئولیت محدود مستقر در برج ترامپ در منهتن نیویورک است، طی سال‌های گذشته هزاران نام دامنه را برای کاربری های احتمالی برای مثال بنگاه‌های تجاری و کمپین‌های آتی خریداری کرده است.
وب سایت تک شات: سازمان ترامپ که یک شرکت خوشه‌ای آمریکایی با مسئولیت محدود مستقر در برج ترامپ در منهتن نیویورک است، طی سال‌های گذشته هزاران نام دامنه را برای کاربری های احتمالی برای مثال بنگاه‌های تجاری و کمپین‌های آتی خریداری کرده است.
 
 رئیس جمهور ایالات متحده مالک 3643 وب سایت است
 
به نظر می‌رسد که هدف اصلی سازمان ترامپ از سرمایه گذاری در این دامنه‌ها این بوده که همیشه یک قدم از دشمنان و آنهایی که از این سازمان متنفر هستند، جلوتر باشد. TrumpRussia.com و TrumpFraud.org از جمله فهرست طولانی دامنه‌های اختصاصی رئیس جمهور فعلی ایالات متحده هستند.

بررسی جدیدی که به تازگی توسط CNN انجام شده نشان می‌دهد که ترامپ پس از شروع کمپین ریاست جمهوری خود، 93 دامنه جدید را خریداری کرده است. خریداری دامنه‌هایی مانند TrumpEmpire.com و TrumpScam.com می‌توانند به منزله یک اخطار جدی تلقی شوند.

در سال 2009 میلادی، چندین ماه پیش از اینکه ترامپ نام خود را به عنوان یک کسب و کار بازاریابی چند سطحی رسمی کند، دامنه‌های TrumpNetworkFraud.com، TrumpNetworkPyramidScheme.com و TrumpNetworkPonziScheme.com را خریداری کرد.

در سال 2015 میلادی وب سایت Business Insider نتایج تحقیقات مشابهی را منتشر و افشا کرد که رئیس جمهور فعلی ایالات متحده مالک دامنه‌های LiveTheTrumpLife.com، TrumportunityKnocks.com و TrumpOrganizationSucks.com نیز هست. ترامپ هم چنان مالک دامنه‌های بسیاری ازاقدامات تجاری شکست خورده اش است برای مثال TheTrumpFolliesOnBroadway.com و TrumpAndOJ.com.

در سال 2017 نیز رئیس جمهور ایالات متحده هم چنان مالک URL های زیرا است:
  • NoMoreTrump.com
  • TrumpOrganizationSucks.com
  • ImBeingSuedByTheDonald.com
  • ComplainToTrump.com
  • TrumpBlog.com
  • TrumpArmy.com
  • TrumpEmpire.com
  • DonaldTrumpPonziScheme.com
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1395/12/04
کلا مرد توانمند ومدیر باهوشی هست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج