خیز بوگاتی شیرون برای یک رکورد شگفت‌انگیز
۴۸۵۲۰۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
۵۱۰۵
مدیراجرایی بوگاتی اعلام کرده که خودروی مدل شیرون این شرکت می‌تواند در یک دقیقه از سرعت صفر به 400 کیلومتر بر ساعت برسد و در همین 60 ثانیه مجددا متوقف شود. اگر این رکوردگیری ثبت شود یک پدیده دیگر برای بوگاتی شیرون شگفت‌انگیز خواهد بود. تاکنون هیچ خودروسازی نتوانسته است حتی به این رکورد نزدیک شود.
خبرآنلاین: مدیراجرایی بوگاتی اعلام کرده که خودروی مدل شیرون این شرکت می‌تواند در یک دقیقه از سرعت صفر به 400 کیلومتر بر ساعت برسد و در همین 60 ثانیه مجددا متوقف شود. اگر این رکوردگیری ثبت شود یک پدیده دیگر برای بوگاتی شیرون شگفت‌انگیز خواهد بود. تاکنون هیچ خودروسازی نتوانسته است حتی به این رکورد نزدیک شود.
 
 خیز بوگاتی شیرون برای یک رکورد شگفت‌انگیز/ از صفر تا ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت و بالعکس در یک دقیقه

ولفگانگ دورهایمر، مدیرعامل شرکت بوگاتی و بنتلی، در مصاحبه با مجله‌ی Evo  گفته است: شیرون قادر به رسیدن به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت و بازگشت به سرعت صفر در زیر ۶۰ ثانیه خواهد بود. تاكنون هيچ شركتي نتوانسته چنين ادعايي كند و حتي به نزديكي اين ركورد برسد.

نزدیک‌ترین و مهمترين  رقیب بوگاتی شيرون، کوئنیگزگ وان (Koenigsegg One) است که در سال ۲۰۱۵ توانست  در ۱۷.۹۵ ثانیه از سرعت صفر به ۳۰۰ و مجدداً به صفر بازگردد. این خودرو در آن آزمایش، در ۶ ثانیه موفق به توقف  كامل از سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت شد. اين ارقام اما فاصله بسياري با ركورد اعلام شده توسط مدير عامل بوگاتي دارد. بايد با حضور كارشناسان فني و در يك ركوردگيري رسمي ديد بوگاتي شيرون با موتور 16 سيلندر 8 ليتري خود مي‌تواند اين شگفتي را به ثبت برساند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United States
17:16 - 1395/12/04
تو 60 ثانیه؟ فکر کنم این مطلب اشتباه تایپی داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج