زیبامون، راهنمای شما برای زیبایی
۴۸۵۸۰۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
۱۱۶۵۰۷
رپورتاژ آگهی
خانوم‌ها و آقایونی که به زیبایی اهمیت میدن، میتونن به این سایت سر بزنن و از امکاناتش به رایگان استفاده کنن.
برای داشتن ظاهری زیبا و آراسته کلی ایده وجود داره، کلی فکرای جدید که با بالا بردن اعتماد به نفس من و شما، موجب حضور موفق‌ترمون توی جامعه و زندگی شخصیمون میشه. اصلا عجیب نیست که خوندن یه مقاله در مورد یک روش طبیعیِ خانگی برای از بین بردن لکه‌های صورت، بتونه برای همیشه (بدون نیاز به لیزر و عمل و ...) پوستمون رو صاف و لطیف کنه. اصلا عجیب نیست که دیدن یه کلیپ کوتاه 5 دقیقه‌ای، اشتباه همیشگی مارو توی کشیدن خط چشم یا استفاده از اتو مو اصلاح بکنه. یا اینکه با دیدن مدل موی یه آدم مشهور به فکرمون بیفته که این مدل مو، شاید برای ما هم ظاهر و شاید حتی شخصیت بهتری به ارمغان بیاره.

بین وب‌سایت‌های فارسی، تا حالا جای این مطالب و آموزش‌ها به صورت تخصصی و حرفه‌ای خالی بوده. مطلب و فیلم و آموزش کم‌کیفیت و بی‌مرجع هم که فراوون توی تلگرام و اینستاگرام دیده میشه!

 یه تیم جوون و باانگیزه که تو حوزه زیبایی و آرایش متخصص هستن, دور هم جمع شدن و با کمک هم، یک مرجع تخصصی برای زیبایی و آرایش ایجاد کردن که مطالب و ویدیوهاش رو از منابع معتبر بین‌المللی جمع آوری می‌کنه. اسم اون وب‌سایت "زیبامون" هست!
 
زیبایی یعنی اعتماد به نفس 

خانوم‌ها و آقایونی که به زیبایی اهمیت میدن، میتونن به این سایت سر بزنن و از امکاناتش به رایگان استفاده کنن. کانال تلگرام و صفحه اینستای این سایت هم همین الان داره به هزاران نفر از ایرانیای خوب سرتاسر دنیا خدمات ارایه میده!

شعار این سایت اینه: زیبایی یعنی اعتماد به نفس، هدف زیبامون ارتقای اعتماد به نفس مرد و زن ایرانیست.


بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج