وضعیت پوشش در ادارات خصوصی مناسب نیست
۴۸۷۳۸۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
۴۰۷۶ 
جانشین قائم مقام وزیر کشور در ستاد صیانت و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب وزارت کشور با اشاره به وضعیت مطلوب پوشش در ادارات دولتی، گفت: در ادارات و شرکت‌های خصوصی، با توجیه اینکه دولتی نیستند، وضعیت مناسبی از نظر پوشش وجود ندارد.
خبرگزاری ایسنا: جانشین قائم مقام وزیر کشور در ستاد صیانت و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب وزارت کشور با اشاره به وضعیت مطلوب پوشش در ادارات دولتی، گفت: در ادارات و شرکت‌های خصوصی، با توجیه اینکه دولتی نیستند، وضعیت مناسبی از نظر پوشش وجود ندارد.

علی ملازاده  با بیان اینکه روند ارزیابی و بازرسی‌های انجام شده در همدان نسبت به سایر استان‌ها مطلوب است، اظهار کرد: بازرسی‌ها در استان با نیت دست‌گیری و نه مچ‌گیری انجام شده و در حوزه فرهنگی ادارات موثر بوده است.

وی با اشاره به اجرای طرح تجمیع جلسات ستاد صیانت در دستگاه‌های استان و انجام بازرسی‌ها، تصریح کرد: طرح تجمیع جلسات ستاد صیانت در استان همدان به عنوان طرح کلی و اجرایی برای دیگر استان‌های کشور ابلاغ شده است.

ملازاده به مبنای کار ستاد صیانت و بازرسی‌های انجام شده طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای اجتماعی و قانون 5 ساله ششم توسعه کشور که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده، اشاره کرد و افزود: ارزیابی رتبه دستگاه‌های اجرایی دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی در حوزه سلامت و آسیب‌های اجتماعی دارای مسئولیت، تأمین رضایت عمومی مردم و مراعات حقوق شهروندی انجام گرفته و مطابق با سازوکارهای مصوب شورای عالی اجتماعی کشور انجام و اطلاع‌رسانی شود.

 وی با اشاره به اینکه با عمل به مصوبات و انجام بازرسی‌ها، وضعیت جامعه مطلوب خواهد شد، به دو موضوع ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و صیانت حقوق شهروندی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنکی اشاره کرد و گفت: در بحث ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دو مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای 25 دستگاه، 310 بند تکلیف مشخص شده که وظایف برون‌سازمانی دستگاه‌ها و نخستین اولویت است.
 
وی در بحث بازرسی و ارزیابی با اشاره به مبنای دوم ادامه داد: برنامه‌های مورد استفاده  دستگاه‌ها از نظرات اصلاحی، تحت عنوان برنامه‌های دهگانه به استانداری‌ها ابلاغ شده که 90 درصد آنها ایجابی، فرهنگی، آموزشی و مشاوره‌ای است و 10 درصد به حراست ادارات مربوط می‌شود که در بدو ورود ارباب‌رجوع تذکر و راهنمایی داده شود.

ملازاده به حوزه دوم ستاد صیانت از حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: در برنامه‌های این حوزه به دنبال افزایش رضایت‌مندی مردم و کاهش تخلفات اداری هستیم.

وی درباره وضعیت پوشش در ادارات دولتی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، بحث عفاف و حجاب در ادارات دولتی روند خوبی داشته است اما در ادارات و شرکت‌های خصوصی، با توجیه اینکه دولتی نیستند، وضعیت مناسبی وجود ندارد.

جانشین قائم مقام وزیر کشور در ستاد صیانت و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب وزارت کشور خطاب به ادارات و شرکت‌های خصوصی بیان کرد: باید مطالبه حکومت را در بحث عفاف و حجاب رعایت کنید.

ملازاده به نقش ادارات دولتی اشاره و تأکید کرد: باید در ادارات دولتی کارهای فرهنگی و مشاوره‌ای انجام شود و به سمت مطلوب برود. 
برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1395/12/08
داخل محیط شرکت من هرکسی مختاره پوششو خودش انتخاب کنه
پاسخ ها
سلی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
دم شما گرم
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1395/12/08
افتضاحه مخصوصا تهرانش...
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1395/12/08
این شرکتا که کیفیت خدمات و اجناسشون تعریفی نداره لذا چهار تا مشتری هم مراجعه میکنه بخاطر پوشش مناسبی هست که وجود داره .
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1395/12/08
جانشین قائم مقام وزیر کشور در ستاد صیانت و حقوق شهروندی
بهتره بره بررسی کنه ببینه آیا امور مردم در ادارات دولتی و خصوصی به نحو احسن و و در اسرع وقت انجام میشه
این بهترین راه برای صیانت از حقوق شهروندی هستش
بعد از حل این مسئله بره حجاب و عفاف رو پیگیری کنه
پاسخ ها
سلی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
افرین به شما
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1395/12/08
سلام متاسفانه در ادارات دولتی وضعیت حجاب خیلی افتضاح تر از بخش خصوصی است اگر دولت اینو کنترل کند بقیه جاها درست میشود
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1395/12/08
وضعیت عفاف و حجاب کجا خوبه که تو شرکتها خوب نباشه .
انقدر تنش ایجاد نکنید برای خانومها که دیگه اونیم که رعایت می کنن رعایت نکنن به قول دوستمون شماها برین ادارات دولتی خودتونو درست کنیین که دارن گند میزنن و اصلا برخورد خوبی با ارباب روجو ندارن
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/12/08
دولتی ها هم دسته کمی از خصوصی ها ندارن که بعضا بدترن...میگی نه...سر زده برو نگاه کن عامو متوجه میشی...
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1395/12/09
مردم بیکار به چه چیزهائی واکنش نشان میدهند خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج