محمودی: کولاکوویچ روی مسائل انگیزشی کار کند
۴۸۷۸۱۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۶
۲۹۱۲
پیشکسوت والیبال ایران گفت: به نظر من تکلیف تیم‌های پنجم تا هشتم رقابت‌های لیگ برتر باید مشخص شود.
خبرگزاری فارس: پیشکسوت والیبال ایران گفت: به نظر من تکلیف تیم‌های پنجم تا هشتم رقابت‌های لیگ برتر باید مشخص شود.

بهنام محمودی در مورد رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: لیگ امسال شرایط خوبی داشت. تیم‌هایی مانند کاله و سایپا فراتر از انتظار ظاهر شدند. چرا که بازیکنان جوانی در ترکیب خود داشتند و کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد بتواند چنین نتایجی کسب کند.

وی ادامه داد: لیگ ما سال به سال بهتر می‌شود، اما بحث‌هایی مانند بحث‌های مدیریتی و اقتصادی روی بازیکنان و لیگ تاثیر می‌گذارد و گاهی انگیزه بازیکنان را هم کم می‌کند. امسال همه می‌گفتند رقابت بین بانک سرمایه و پیکان است. اما دیدیم که تیم‌های دیگر هم توانستند با این دو تیم رقابت کنند. 

پیشکسوت والیبال ایران خاطرنشان کرد:‌ به نظرم بازی برای تعیین تیم‌های پنجم تا هشتم هم باید برگزار شود. البته شاید به دلیل مسائل اقتصادی و عدم انگیزه کافی این مسابقات برگزار نمی‌شود. از طرفی لیگ ما از 4 ماه باید به حدود 6 یا 7 ماه برسد تا بازیکنان دائم در مسابقات باشند و از نظر جذب اسپانسر هم مؤثر واقع شود.

محمودی با بیان اینکه به احتمال فراوان تیم‌های بانک سرمایه و پیکان فینالیست می‌شوند، گفت: اینکه مسابقه فینال قرار است به صورت 2 از 3 برگزار شود، خوب است چرا که اگر قرار بود فینال به صورت تک‌بازی باشد، از چند جهت چندان منطقی نبود. برای مثال ممکن است یک تیم برای مسابقه روز خوبش نباشد و با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام داده، آسیب ببیند. 

وی در خصوص انتخاب ایگور کولاکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: فکر می‌کنم کولاکوویچ در ابتدای کار شناخت کافی از فرهنگ و روحیات بازیکنان ایرانی پیدا کند. بخش عمده فعالیت‌های کولاکوویچ باید روی مسائل انگیزشی بازیکنان باشد چرا که ملی‌پوشان ما از نظر فنی در شرایط خوبی هستند و حداقل می‌توانند تا 2-3 سال دیگر در خدمت تیم ملی باشند.

محمودی در خصوص خداحافظی یکساله شهرام محمودی، برادر کوچکترش از تیم ملی، تصریح کرد:‌ به نظرم ملی‌پوشان تا جایی که می‌توانند باید در خدمت تیم ملی باشند. من از تصمیم شهرام اطلاع دقیقی ندارم اما مطمئن هستم او همیشه به نظر کادر فنی احترام می‌گذارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج