درگیری در شورای شهر بابل
۴۸۷۹۰۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
۴۲۳۵
عضو کمیسیون فرهنگ، هنر، تحقیق و پژوهش شورای شهر بابل با تشریح جزئیاتی از درگیری در شورای شهر، عامل اصلی بروز درگیری امروز را سیاست‌های اتخاذشده از سوی شهردار این شهر اعلام کرد.
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون فرهنگ، هنر، تحقیق و پژوهش شورای شهر بابل با تشریح جزئیاتی از درگیری در شورای شهر، عامل اصلی بروز درگیری امروز را سیاست‌های اتخاذشده از سوی شهردار این شهر اعلام کرد.

 محمدحسین منصف، اختلاف‌نظر بر روی مسائل و منافع مردم در نهادهای مردمی مانند شورای اسلامی را امری طبیعی دانست و گفت: عامل اصلی اختلاف پیش‌آمده در جلسه شورای شهر شامگاه یکشنبه سیاست‌های شهردار بابل بوده است.

وی در تشریح ماجرا و اختلاف رخ‌داده در جلسه امروز شورای شهر بابل گفت: معمولاً برای پرداخت عوارض نوسازی و کمیسیون برای ساخت‌وسازهای شهری ۲۸ یا ۳۶ ماه مهلت داده می‌شود و در قالب اقساط این عوارض دریافت می‌شود اما شهرداری بابل فرصت شش تا ۱۲ ماه را برای این کار در نظر گرفته است و این امر سبب فراری شدن سرمایه‌گذاران می‌شود.

منصف یادآور شد: ماجرا ازاین‌قرار است که یک سرمایه‌گذار قصد افتتاح نمایندگی مربوط به خودرو را در شهر داشته که بدهی به شهرداری دارد و برای پرداخت بدهی نیز دارای مهلت بوده است اما شهرداری بابل، اقدام به نصب بنری در جلوی ساختمان مربوط به نمایندگی می‌کند که در آن درج‌شده بود، این واحد به شهرداری بدهی دارد.

منصف یادآور شد: سرمایه‌گذار این پروژه قبل از جلسه شورای شهر به صحن شورا آمد و از این اقدام شهرداری انتقاد و گله کرد و رئیس شورای شهر بابل نیز این اقدام شهردار را نادرست بیان می‌کند که عضو دیگر به دفاع از شهردار می‌پردازد و علیه عضو دیگر شورا مطالبی بیان می‌کند.

عضو شورای شهر بابیان اینکه بین دو عضو شورا یک برخورد فیزیکی ایجاد شد از برخی خبرها مبنی بر پرتاب چاقو به‌سوی عضو شورا و بیهوشی عضو دیگر انتقاد کرد و گفت: چنین چیزی صحت ندارد و هیچ مصدومیت یا بیهوشی در کار نبوده است.

منصف بابیان اینکه متأسفانه یک عضو شورا در مصاحبه‌ای از پرتاب چاقو و بیهوشی عضو شورا و انتقال وی به بیمارستان صحبت کرده که نادرست است گفت: باید مسائل داخل شورا به‌صورت داخلی حل شود و پرونده‌سازی در آستانه انتخابات صحیح نیست.

وی ادامه داد: صرف یک اختلاف و درگیری در شورا نباید برای هم پرونده سازی کرده و سعی بر حذف رقیب در آستانه انتخابات شورا کنیم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Oman
09:51 - 1395/12/09
درخبرقبلی که خانم نوروزی گفتند: در درگیری لفظی بین مهدی کاشی و واثقی که آقای کاشی با پرتاب چاقو میوه خوری بطرف آقای واثقی که با باز کردن چادرم مانع از اصابت چاقو به آقای واثقی شد
حالا کدوم خبر صحیح تر باشه معلوم نی
ولی در کل انتظار خدمت ازیه همچون افرادی نباید داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج