iOS 10.3 Beta 3 منتشر شد
۴۹۵۸۵۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
۳۹۹۴
اخیراً iOS 10.3 Beta 3 برای کاربران آیفون و آیپد منتشر شده است. البته این آپدیت فقط برای توسعه دهندگان ثبت شده، ارائه شده است.
وب سایت کلیک: اخیراً iOS 10.3 Beta 3 برای کاربران آیفون و آیپد منتشر شده است. البته این آپدیت فقط برای توسعه دهندگان ثبت شده، ارائه شده است.
 
 iOS 10.3 Beta 3 منتشر شد

بعد از انتشار دومین نسخه بتای iOS 10.3 در دو هفته قبل، اکنون یک نسخه جدید پیش عرضه برای توسعه دهندگان ثبت شده آماده دانلود است. اگر از آن تعجب کرده اید پس باید بدانید که در این آپدیت نقص ها رفع شده اند و عملکردها بهبود یافته است. اساساً، اگر شما هم اکنون یک نسخه بتای iOS 10.3 را بر روی دستگاه خود نصب شده داشته باشید، پس آپدیت کردن به جدیدترین نسخه آن منطقی ترین کاری است که در حال حاضر باید انجام دهید.

برای شروع فرآیند آپدیت ابتدا دستگاه خود را به یک شبکه وای فای متصل کنید و مطمئن شوید که میزان شارژ باتری آن بیش از ۵۰ درصد باشد. اگر شارژ باتری دستگاه کمتر از این میزان باشد فرآیند آپدیت ادامه پیدا نمی کند. توصیه من این است که دستگاه خود را در تمام طول فرآیند نصب در حالت شارژ قرار دهید. بعد از اتصال دستگاه به منبع شارژ به قسمت Settings > General > Software Update بروید. در صورتی که آپدیت در دسترس بود بر روی دکمه Download and Install ضربه بزنید. بعد از پایان نصب می توانید به طور معمول از دستگاه خود استفاده کنید.

اگر شما یک توسعه دهنده نمی باشید پس احتمالاً خوشحال خواهید شد که بدانید تست کننده های عمومی بتا نیز می توانند به طور آزمایشی از جدیدترین سیستم عامل موبایل اپل استفاده کنند. آن کاملاً رایگان است. فقط باید این نرم افزار را بر روی دستگاهی نصب کنید که به صورت روزانه از آن استفاده نمی کنید. اگر هنوز مشتاق به انجام این کار هستید، آن را انجام دهید، صرف نظر از اینکه آن را بر روی آیفون یا آیپد اصلی خود نصب می کنید یا خیر.

iOS 10.3 یک آپدیت مهم است که تغییرات متعددی را ایجاد می کند و ویژگی های اضافی را در اختیار ما قرار می دهد. برای اطلاع از موارد جدید در iOS 10.3 فقط کافی است به لینک معرفی آن در همین سایت مراجعه کنید.
 
اما به طور خلاصه،iOS 10.3 علاوه بر یک بخش امنیتی جدید در بخش تنظیمات، ویژگی برجسته جدیدی به نام Find My AirPods را در دسترس ما قرار می دهد. در آینده ویژگی های مشابه بیشتری نیز ارائه خواهند شد و ما مطمئن هستیم که با عرضه شدن آپدیت های نرم افزاری بیشتر توسط شرکت اپل، لیست این ویژگی ها نیز همچنان گسترده تر خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج