رئیس اتاق اصناف: «اسنپ» یک مشکل امنیتی دارد
۴۹۷۱۶۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
۴۸۶۰
رئیس اتاق اصناف ایران، علی فاضلی امروز در نشست خبری اتاق اصناف ایران گفت که صدور پروانه تپ‌سی هنوز کامل نشده است اما شرکت اسنپ تقریبا پرونده‌اش کامل شده اما یک مسئله امنیتی دارد که در حال رسیدگی و برطرف کردن آن است.
وب سایت تک شات: رئیس اتاق اصناف ایران، علی فاضلی امروز در نشست خبری اتاق اصناف ایران گفت که صدور پروانه تپ‌سی هنوز کامل نشده است اما شرکت اسنپ تقریبا پرونده‌اش کامل شده اما یک مسئله امنیتی دارد که در حال رسیدگی و برطرف کردن آن است.

 رئیس اتاق اصناف ایران:

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه با اشاره به وضعیت مجوز گرفتن تاکسی‌های اینترنتی گفت:

همه مشاغل نوین موجود در واحدهای صنفی درخواست دریافت مجوز داشته‌اند و پرونده‌شان در حال رسیدگی بوده یا برایشان پروانه صادر شده است اما در این میان دو شرکت اسنپ و تپ‌سی در حال تکمیل پرونده و رسیدگی برای دریافت مجوز هستند.

وی افزود:

شرکت تپ‌سی پروانه‌اش هنوز کامل نشده و در حال رسیدگی است اما اسنپ تقریبا پرونده‌اش کامل شده است اما یک مسئله امنیتی دارد که در حال رسیدگی و برطرف کردن آن است.

فاضلی با بیان اینکه از مشاغل نوین حمایت می‌کنیم گفت:

اتحادیه‌ تاکسیرانی درخواست بسته شدن این دو شرکت اسنپ و تپ‌سی را داده بود اما بنده با آنها مخالفت و اعلام کرده‌ام مشاغل سنتی نیز باید کمک شوند تا به این سمت حرکت کنند و مانند این دو شرکت از تکنولوژیهای روز دنیا بهره‌گیرند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1395/12/23
تاکسیرانی هم در این خصوص اقدام بکنه با قیمت مناسب ، مردم استقبال خواهند کرد نباید جلوی خدمات نوین رو که مردم ازش راضی هم هستند را گرفت
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1395/12/23
بسیارعالی می باشد خیلی راضی هستم از عمل کرد سرویس هایشان دست شما درد نکند.

سلام دست شما درد نکند بسیار عالی هست.خدا شمارا حفظ کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج