اطلاعات جدید از ایکس‌باکس اسکورپیو لو رفت
۴۹۸۱۱۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
۲۲۶۶
امروز سایت Windows Central اطلاعات جدیدی از کنسول بازی «ایکس‌باکس اسکورپیو» (Xbox Scorpio) منتشر کرد. در این اطلاعات گفته شده که ایکس‌باکس جدید همانند مدل ایکس‌باکس وان اسلیم از منبع برق داخلی بهره می‌برد و همانند مدل اول منبع برق خارجی ندارد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: امروز سایت Windows Central اطلاعات جدیدی از کنسول بازی «ایکس‌باکس اسکورپیو» (Xbox Scorpio) منتشر کرد. در این اطلاعات گفته شده که ایکس‌باکس جدید همانند مدل ایکس‌باکس وان اسلیم از منبع برق داخلی بهره می‌برد و همانند مدل اول منبع برق خارجی ندارد. در ادامه گفته شده که ایکس‌باکس اسکورپیو می‌تواند با کیفیت ۴K روند گیم‌پلی بازیکن‌ها را ضبط کند. این کنسول بازی از کدک‌های HEVC و VP9 پشتیبانی می‌کند که باعث مي‌شوند گیمرها بتوانند بازی‌های خودشان را با کیفیت ۴K برای دیگران استریم کنند. این کدک‌‌ها دقیقا مانند سرویس Netflix عمل می‌کنند. حتی گفته شده با کدک HEVC می‌توان با کیفیت ۲۱۶۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه محتوای بازی‌ها را ضبط و حتی آن‌ها را استریم کرد.
 
اطلاعات جدید از ایکس‌باکس اسکورپیو لو رفت 

این کنسول می‌تواند کلیپ‌های مختلف از جریان بازی‌ ضبط کند با کیفیت بسیار خوب پخش کند. در حال حاضر ایکس‌باکس وان می‌تواند کلیپ‌هایی با کیفیت ۷۲۰p و سرعت ۳۰ فریم برثانیه ضبط کند. بالا رفتن کیفیت ضبط بازی‌ها روی ایکس‌باکس اسکورپیو می‌تواند برای افرادی مناسب باشد که دوست دارند کلیپ‌های خودشان را روی یوتیوب یا دیگر سرویس‌های پخش ویدیو آپلود کنند.

انتظار داریم که مایکروسافت کنسول ایکس‌باکس جدید را در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ یا کمی قبل از آن معرفی کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج