ویدیوی جالبی که ذهنیت شما درباره سوسک ها را تغییر می دهد
۴۹۸۱۱۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
۶۲۶۹ 
در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، جانوران و حیوانات بامزه ای زندگی می کنند. شاید بتوان محبوب ترین آن ها را سگ ها و گربه ها دانست. اما به تازگی ویدیویی منتشر شده تمام قواعد در این زمینه را تغییر می دهد.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، جانوران و حیوانات بامزه ای زندگی می کنند. شاید بتوان محبوب ترین آن ها را سگ ها و گربه ها دانست. اما به تازگی ویدیویی منتشر شده تمام قواعد در این زمینه را تغییر می دهد.

می توانیم به جرات بگوییم که هیچ کس در دنیا از سوسک ها خوشش نمی آید. آن ها موجوداتی چندش آور هستند و ما تا آنجا که بتوانیم، سعی می کنیم آن ها را از بین ببریم. اما یک زن تصمیم گرفته از زاویه ای دیگر به سوسک ها نگاه کند تا شاید بتواند به این شکل ذهنیت ها درباره این حشره را تغییر دهد.

وی در این رابطه اظهار داشته: مردمی که از سوسک ها بدشان می آید، نمی دانند که بیش از ۴۵۰۰ نمونه از آن ها در دنیا وجود دارد و تنها یک درصدشان در ردیف آفات قرار می گیرند.”

به هر حال اینکه از سوسک همانند حیوانی خانگی نگهداری کنیم، کاری است که تقریبا از عهده هیچکس بر نمی آید. پیشنهاد می دهیم ویدیوی زیر را ببینید و خود قضاوت نمایید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج