پایان پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز ویستا
۴۹۹۳۳۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
۱۴۳۷۰
ایکروسافت یک ماه دیگر یعنی در تاریخ 11 آوریل پشتیبانی از ویندوز ویستا را متوقف خواهد کرد به این ترتیب تمامی کاربرانی که هم چنان از این سیستم عامل قدیمی استفاده می‌کنند بالاخره باید به فکر بروزرسانی باشند.
وب سایت تک شات: مایکروسافت یک ماه دیگر یعنی در تاریخ 11 آوریل پشتیبانی از ویندوز ویستا را متوقف خواهد کرد به این ترتیب تمامی کاربرانی که هم چنان از این سیستم عامل قدیمی استفاده می‌کنند بالاخره باید به فکر بروزرسانی باشند.

 مایکروسافت به زودی پشتیبانی از ویندوز ویستا را متوقف خواهد کرد

آن دسته از کاربرانی که پس از این تاریخ هم چنان به استفاده از ویندوز ویستا ادامه دهند، بسیار بیشتر از گذشته از معرض تهدیدهای امنیتی قرار خواهند داشت، به خصوص با توجه به این موضوه که اینترنت اکسپلورر 9 نیز دیگر توسط مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. از سوی دیگر با توجه به اینکه تولیدکنندگان سخت افزار و نرم افزار هر روز تلاش بیشتری برای ارتقای محصولات خود متناسب با نسخه‌های جدیدتر ویندوز می‌کنند، به این ترتیب احتمالا شاهد عدم پشتیبانی طیف گسترده‌ای از محصولات و اپلیکیشن‌های از ویندوز ویستا خواهیم بود.

 آنتی ویروس ویندوز ویستا نیز که Microsoft Security Essentials نام دارد از این پس اثربخشی بسیار محدودی خواهد داشت.

جدیدترین آمار مربوط به سهم بازار نسخه‌های مختلف ویندوز نشان می‌دهد که ویندوز ویستا اکنون تنها روی 0.78 درصد کامپیوترها در سراسر جهان نصب است. ویندوز ویستا اولین بار در سال 2007 میلادی به عنوان جایگزینی برای ویندوز XP به بازار عرضه شد. با این حال این سیستم عامل نتوانست انتظارات کاربران را برآورده کند و پر از باگ بود. به این ترتیب به جای جایگزین شدن برای ویندوز XP بسیاری از کاربران ترجیح دادند که هم چنان به از نسخه قدیمی تر ویندوز مایکروسافت استفاده کنند. به این ترتیب سهم بازار ویندوز XP هم چنان برای چندین سال بسیار بالا بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج