اندروی O ویژگی‌های جالبی دارد
۴۹۹۹۶۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲
۲۱۲۱
چند وقتی است که شایعاتی از اندروید جدید منتشرشده. در این شایعات به این موضوع اشاره شده که اندروید بعدی با اسم O راهی بازار می‌شود.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: چند وقتی است که شایعاتی از اندروید جدید منتشرشده. در این شایعات به این موضوع اشاره شده که اندروید بعدی با اسم O راهی بازار می‌شود. هنوز نمی‌دانیم O مربوط به چه شرینی خواهد بود، اما بیسکوییت Oreo یکی از احتمالات بزرک به حساب می‌آید.
 
اندروی O ویژگی‌های جالبی دارد 

امروز در شایعات جدید به تغییرات این سیستم عامل جدید گوگل اشاره شده است. در این شایعات گفته شده که اندروید O با تغییراتی در قسمت اعلان‌ها مواجه شده و یکسری آیکون جدید به این قسمت اضافه می‌شود. از دیگر ویژگی‌های مهم این سیستم عامل می‌توان به اضافه شدن قابلیت تصویر در تصویر هم اشاره کرد. گفته شده که یک قسمت جدید به نام Smart Text برای این سیستم عامل در نظر گرفته شده که با دستیار هوشمند گوگل کار می‌کند. برخی از آیکون‌ها در این سیستم عامل تغییر کرده است.

البته برخی از این ویژگی‌ها را روی سیستم‌عامل‌های دیگر مانند iOS دیده بودیم. حتی ویژگی تصویر در تصویر هم از روی سیستم عامل Android TV وجود دارد. البته قابلیت Smart Text به نظر بسیار جذابی می‌رسد و باید ببینیم که با دستیار صوتی گوگل به چه صورت کار می‌کند.

انتظار داریم که سیستم عامل جدید گوگل در رویداد Google I/O سال ۲۰۱۷ معرفی شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج