عمده ترین خریداران کالاهای ایرانی
۵۰۴۶۸۱
۰۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
۵۹۸۲
گمرک ایران کارنامه تجارت خارجی کشور در سال ۱۳۹۵ را منتشر کرد.
خبرآنلاین: گمرک ایران کارنامه تجارت خارجی کشور در سال ۱۳۹۵ را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران،صادرات غیر نفتی ایران در دوازده ماهه سال ۱۳۹۵در مجموع به ۴۳میلیارد و ۹۳۰ میلیون دلار رسید که این میزان در مقایسه با سال ۱۳۹۴به میزان ۳و۵۴ صدم درصد رشد داشته است.

همچنین واردات ایران در سال ۱۳۹۵ به ۴۳میلیارد و۶۸۴ میلیون دلار رسید که در مقایسه با سال۱۳۹۴ به میزان ۵و۱۶صدم درصد رشد نشان می دهد.
در سال گذشته وزن کالاهای وارداتی ایران به ۳۳میلیون و ۳۹۹هزارتن رسید در حالیکه در این مدت ۱۲۹میلیون و ۶۴۸هزارتن انواع کالا صادر شد.

اقلام عمده صادراتی

اقلام عمده صادراتی کشورمان در سال ۱۳۹۵ به ترتیب شامل میعانات گازی به ارزش ۷میلیارد و ۳۲۰میلیون دلار،روغن های سبک و فراورده ها به جز بنزین به ارزش ۲میلیارد و ۴۷۹میلیون دلار،گازهای طبیعی مایع شده به ارزش ۲ میلیارد و ۷۹ میلیون دلار،پروپان مایع شده به ارزش یک میلیارد و ۲۲۲میلیون دلار و گازهای نفتی و هیدروکربورهای گازی شکل مایع شده به ارزش یک میلیارد و ۲۰۴ میلیون دلار بود.

اقلام عمده وارداتی

اقلام عمده وارداتی در سال ۱۳۹۵ شامل ذرت دامی به ارزش یک میلیارد و ۴۱۳ میلیون دلار،لوبیای سویا به ارزش ۹۰۹ میلیون دلار،وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سی سی به ارزش ۸۹۳ میلیون دلار، قطعات منفصله جهت تولید خودروی سواری به ارزش ۷۸۲ میلیون دلار و برنج به ارزش ۶۹۰ میلیون دلار بود.

عمده ترین خریداران کالاهای ایرانی

عمده ترین خریداران کالاهای ایرانی در سال ۱۳۹۵ به ترتیب شامل چین به ارزش ۸ میلیارد و ۳۷۷ میلیون دلار،امارات متحده عربی با ۷ میلیارد و ۴۳۶ میلیون دلار،عراق با ۶ میلیارد و ۱۱۱میلیون دلار،ترکیه با ۳ میلیارد و ۲۴۴ میلیون دلار و جمهوری کره با ۲ میلیارد و ۸۷۷ میلیون دلار بود.

کشورهای عمده صادرکننده کالا به ایران

کشورهای عمده صادرکننده کالا به ایران در سال ۱۳۹۵ به ترتیب شامل چین با ۱۰ میلیارد و ۷۵۳ میلیون دلار،امارات متحده عربی با ۶ میلیارد و ۴۰۷ میلیون دلار،جمهوری کره با ۳میلیارد و ۴۶۰ میلیون دلار،ترکیه با ۲میلیارد و ۷۳۸ میلیون دلار و آلمان با ۲ میلیارد و۵۳۷ میلیون دلار‌ بود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1396/01/09
من فکر کردم پراید هم توشه
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1396/01/10
سلام ما جز مواد خام، و عمدتا نفت و گاز برای صادرات چیزی هم داریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج