ثبت 11هزار و 204تخلف سرعت در خراسان رضوی
۵۰۵۴۹۶
۱۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۰
۵۰۲۰
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 11 هزار و ۲۰۴ تخلف سرعت غیرمجازاز ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا پایان روز دهم فروردین ماه جاری در سه محور اصلی استان ثبت شده است.
خبرگزاری ایرنا: معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 11 هزار و ۲۰۴ تخلف سرعت غیرمجازاز ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا پایان روز دهم فروردین ماه جاری در سه محور اصلی استان ثبت شده است.

علیرضا خجسته عصر جمعه در گفت و گو افزود:این تعداد تخلف بوسیله سامانه های هوشمند ثبت سرعت در محورهای مشهد- قوچان ، مشهد- تربت حیدریه و مشهد-سرخس ثبت شده است .

وی افزود:از این تعداد تخلف ، پنج هزار و ۱۸۴ فقره سرعت لحظه ای و شش هزار و ۲۰ فقره سرعت متوسط غیر مجاز همراه با تصاویر خودرو و پلاک آنها از طریق دوربین های این سامانه ثبت و برای اعمال قانون به اجرائیات پلیس راهور کشور ارسال شده است.

خجسته اظهار کرد: دراین مدت در مجموع چهار میلیون و ۱۹۷ هزار و ۳۷۶ خودرو در این سه محور تردد داشته اند.

وی همچنین گفت: اطلاعات دریافتی از 49 دوربین دیگر در بخش نظارت تصویری این اداره کل حکایت از وضعیت تردد عادی خودروها در سایر جاده های استان دارد.

خجسته گفت:بر اساس گزارشهای دریافتی از گشت های مستقر در طول شبکه راه ها، بارش باران تنها در محور فریمان-تربت جام ، محدوده قلندرآباد گزارش شده است و در دیگر نقاط استان آسمان نیمه ابری تا تمام ابری است.

طرح نوروزی 96 از 25 اسفند 95 آغاز شده و تا 15 فروردین ماه جاری ادامه دارد.

خراسان رضوی دارای 21 هزار کیلومتر جاده بین شهری و روستایی است که عمده آن در ایام اوج سفرها از پرترددترین راههای کشور هستند و بر اساس پیش بینی ها این استان درایام نوروز امسال مقصد 11 میلیون زائر و مسافر خواهد بود.

هم اکنون هزار و 800 کیلومتر از راههای اصلی خراسان رضوی با استفاده از 213 دوربین ثبت تخلفات رانندگی و 49 دوربین نظارت تصویری تحت کنترل قرار دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج