برتری یک نیمه ای صنعت نفت برابر پرسپولیس
۵۰۵۷۱۱
۱۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
۵۳۲۵ 
نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت‌نفت آبادان با برتری نفت آبادان به پایان رسید.
ورزش سه: نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت‌نفت آبادان با برتری نفت آبادان به پایان رسید.

در ادامه هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۶:۳۰ درورزشگاه تختی این شهر میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر صنعت نفت آبادان به پایان رسید.

تک گل نیمه نخست را علی عبدالله زاده در دقیقه ۴۰ به ثمر رساند.

نیمه نخست:

دقیقه ۸: حرکت خوب و ارسال توپ به  پشت محوطه جریمه برای نیک نفس با دفع بیرانوند راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱۵: پشت محوطه جریمه محسن مسلمان صاحب توپ شد و با یک شوت از راه دور، دروازه را هدف قرار داد اما توپ این بازیکن راهی به داخل دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۲۴: اینبار فرشاد احمدزاده فرصت شوت‌زنی به دست آورد که توپ این بازیکن هم به بیرون رفت.

دقیقه۳۰: بازهم شاگردان برانکو قصد داشتند از راه دور دروازه صنعت نفت آبادان را هدف قرار بدهند که سروش رفیعی با یک ضربه پای چپ زیبا موفق به باز کردن دروازه حریف نشد و توپ او به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۴۰: حرکت خوب زردپوشان صنعت‌ نفت و ارسال توپ از سمت راست روی دروازه پرسپولیس، فرصت بسیار خوبی باری علی عبدالله زاده به وجود آورد و این بازیکن نیز بالاتر از حسین ماهینی با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد.

پرسپولیس امروز با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و وحید امیری به میدان رفت.

صنعت نفت آبادن هم با ترکیب ناصر سالاری، مجتبی ممشلی، حسین بغلانی، علی عبدالله زاده، رضا نورمحمدی، عزیز معبودی، حکیم نصاری، زبیر نیک نفس، مسلم مجدمی، اولیویرا و محمد شادکام وارد میدان شد.