بیرانوند: هیچ رکوردی برای دیگران باقی نمی‌گذارم
۵۰۶۷۶۱
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
۸۷۰۸ 
علیرضا بیرانوند در پاسخ به انتقادات به آمارهای تیم و شخصی‌اش اشاره می‌کند و مدعی است دروازه‌بان موفق هرگز با شیرجه‌ها و سیوهای نمایشی کار خود را پیش نمی‌‎برد.
ورزش سه: دروازه بان شماره یک تیم ملی و پرسپولیس اکنون در آستانه کسب رکورد خارق العاده‌ای است و بازی‌های بدون دریافت گل او باعث شده تا اکنون پرسپولیس در آستانه کسب عنوان قهرمانی و تیم ملی در آستانه صعود بدون دردسر به جام جهانی قرار داشته باشد. او در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص حواشی اخیر پاسخ داده است و جواب انتقادات را داد.

باخت به نفت آبادان را به فال نیک بگیرید
 
دیدار با نفت آبادان سخت بود و برانکو بارها گفته بود این سخت‌ترین بازی ما است و حتی در سفر به آبادان هم بارها این موضوع را به ما تاکید کرده بود. نفت چیزی برای از دست دادن ندارد و روی ضد حملات حساب ویژ‌ه‌ای باز می‌کند و گل زدن به این تیم برای ما سخت خواهد بود. این از جمله نکاتی بود که آقای برانکو بارها به آن اشاره کرده بود و ما خودمان نیز به سختی این دیدار آگاه بودیم. حواشی این بازی از همان جایی آغاز شد که اجازه حضور هواداران ما را ندادند و برای اولین بار ما یک مهمان واقعی و بدون تماشاگر بودیم. از تمام هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنیم و نباید مقابل نفت می‌باختیم اما این باخت را به فال نیک بگیرید و همه ما در ادامه به دنبال جبران آن خواهیم بود.

اصلا مغرور نیستیم
 
به هیچ عنوان مغرور نیستیم و اینگونه نیست. ما حتی اگر 20 امتیاز هم از تیم دوم پیش باشیم با توجه به نام پرسپولیس تمام تلاشمان را برای موفقیت پرسپولیس به کار می‌گیریم. سه، چهار بازی آخر اهمیت زیادی دارد همه به آن توجه دارند. ما اولین تیمی بودیم که نفت را در آبادان کاملاً تحت فشار قرار دادیم. در صحنه گل هم ضربه سر به جایی رفت که هیچ کاری از دستم برنمی‌آمد.

قهرمانی با استرس دلچسب تر است
 
پرسپولیس و کل بچه‌ها به این باخت نیاز داشتند و همانطور که گفتم باید آن را به فال نیک گرفت به طور کلی قهرمانی با استرس دلچسب‌تر است و ما در هفته‌های آینده در تلاش برای کسب امتیازات و قهرمانی خواهیم بود.

از صعود به جام جهانی تا قهرمانی پرسپولیس
 
سال 95 سال پربرکتی برای من بود هم در تیم ملی و هم در پرسپولیس عملکرد خوبی داشتم. تمرینات سنگین و اختصاصی خاصی برای هر بازی داشتیم و خدا را شکر تمام بازیکنان به گونه ای عمل می‌کنند که در صورت مصدومیت و محرومیت نیز نفرات جایگزین با عملکرد خود تیم را بی نیاز می‌کنند. من سال 96 را با تیم ملی شروع کردم و آغازی موفق برای من بود و صددرصد مطمئن باشید این سال را با سه هدف قهرمانی به همراه پرسپولیس، صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان به همراه پرسپولیس و در نهایت صعود به جام‌جهانی با تیم ملی خاطره‌انگیز خواهم کرد.

خط دفاعی ما را چشم زده اند
 
شاید کمی چشم خورده باشیم! در نیم فصل اول بهترین عملکرد دفاعی را داشتیم. در نیم فصل دوم نیز این روند را ادامه دادیم. این نشان دهنده این است که سازمان دفاعی خوبی داریم و این مسئله از مهدی طارمی، علی علیپور و وحید امیری در خط حمله شروع می‌شود. با این حال در هفته‌های اخیر کمی از این روند دور شدیم و نیاز به تمرکز بیشتر برای بسته نگه داشتن دروازه‌مان داریم تا تیم برای قهرمانی کاملاً مهیا شده و دل هواداران را شاد کنیم.

به دنبال شکست رکورد امتیازگیری هستیم
 
خوشحالم در تیمی حضور دارم که بعد از 10 سال به قهرمانی نزدیک شده و این اتفاق شیرینی است. مطمئناً کارمان در فصل آینده سخت‌تر از این هم خواهد شد و تیم‌های دیگر از هم اکنون برنامه‌ریزی خود برای قهرمانی و موفقیت در لیگ را شروع کرد‌ه‌اند. ما برای موفقیت زجر و تلاش زیادی را پشت سر گذاشتیم و اکنون به دنبال دستیابی به نتیجه آن هستیم. ما باید رکورد کسب امتیاز را که به نظرم در اختیار سپاهان قرار دارد نیز بشکنیم تا قهرمانی لذت‌بخش تر شود. ما اکنون با 56 امتیاز و 5 بازی باقیمانده فرصت خوبی برای رکوردشکنی امتیاز در اختیار داریم و بر همین اساس چشم‌انتظار هواداران در بازی روز چهارشنبه برابر پیکان هستیم تا با حمایت آنها برای هدف مشترکمان تلاش کنیم.

با جاگیری‌های مناسب نیازی به شیرجه نمایشی ندارم

من اصلاً به انتقاداتی که می‌شود توجه نمی کنم و به خودم اجازه نمی دهم که هرکسی هر حرفی دلش خواست به من بزند. اگر دقت کنید در صفحه شخصی‌ام نیز کامنت هایم را بسته‌ام تا هر کسی که مشخص نیست بر چه اساسی این صحبت ها را مطرح می‌کند به خودش اجازه نقد و انتقاد از من را بدهد. هرکس می‌تواند باید روبروی خودم صحبت کند. دروازه‌بان اگر جایگیری‌اش مناسب باشد نیازی به واکنش عجیب و غریب ندارد. تا الان هم به دنبال این بودم که عملکرد خوبی داشته باشم و آمار به نظرم این مسئله را گواهی می‌دهد. وقتی در طول فصل هفت گل دریافت کرده‌ام چرا باید در خصوص واکنش نجات‌بخش بحث کنم. اکنون با رهبری مناسب خط دفاعی و جای‌گیری خوب در کنار تمرکز بالا به دنبال موفقیت تیم هستم و تاکنون نیز به این نتیجه رسیده‌ایم.  من نه به دنبال جو دادن الکی و نه به دنبال شیرجه‌های نمایشی هستم و خدا را شکر در 25 بازی حدود 18، 19 کلین‌شیت داشته و شاید برخی‌ها بیرانوند را درون دروازه ندیده‌اند تا این کلین‌شیت‌ها شکل گرفته است و شاید کسی دیگر بوده و این حرف‌ها خنده‌دار است و به دنبال قاتل بروسلی هستند.

بهترین تیم تاریخ فوتبال ایران هستیم
 
حس خوبی دارم و افتخار می‌کنم به این افتخار بزرگ که نه برای من که برای کل ایران شکل گرفته است. این رکورد گل نخوردن متعلق به کل تیم ملی است و من هم سهم کوچکی از آن دارم و ما به دنبال این هستیم تا این رکورد تداوم داشته باشد. ما بهترین تیم مقدماتی جام‌جهانی هستیم و مسلماً به دنبال این خواهیم بود تا بهترین تیم تاریخ فوتبال از نظر رکورد و عملکرد برای حضور در جام‌جهانی باشیم و مطمئنا همینطور هم هست.

برانکو برای گفتن حرف‌هایش به بازیکنان کمی دیر اقدام کرد
 
گادوین منشا بازیکن قابل احترامی است. ما روز گذشته استراحت کردیم و کادرفنی اجازه داد تا در سیزده‌بدر در کنار خانواده‌مان حضور داشته باشیم. مسلماً بچه ها با انگیزه بالا در تمرین امروز حضور یافتند. آقای برانکو صحبت‌هایی که باید پیش از این انجام می‌داد را امروز گفت و بچه ها به خودشان آمدند و تمرین شادابی انجام دادیم. مطمئن باشید با این شرایط هم در بازی با پیکان و بعد از آن الریان قطر به موفقیت خواهیم رسید. هواداران مطمئن باشند ما جام را در تبریز از آن خود خواهیم کرد و در تهران و استادیوم آزادی در بازی با پدیده با آنها جشن باشکوهی برگزار خواهیم کرد.

جام را در تبریز می‌گیریم و در تهران جشن می‌گیریم
 
من این قول را به تمام هواداران پرسپولیس می‌دهم که نگران چیزی نباشند. صحبت‌هایی که در خصوص کسر 6 امتیاز می‌شود و همچنین قبل از دقیقه 90 بازی با نفت آبادان اجازه حضور هواداران حریف را می‌دهند حواشی است که هواداران باید به آن بی‌توجه باشند و مطمئن باشند به دنبال این هستند تا تمرکز ما را بهم بزنند و ما را از رکوردزنی دور کنند. با این همه با توجه به زحماتی که تمام ارکان تیم متحمل شده ما در بازی با پیکان بار دیگر یک پرسپولیس فوق‌العاده خواهیم بود تا با کسب نتیجه به هدفی که در پیش گرفته‌ایم دست یابیم.

هیچ رکوردی برای دیگران باقی نمی‌گذارم
 
من حاضرم فیلم‌ تمام بازی‌هایی که با‌ پرسپولیس انجام داده‌ام را با تیم‌های دیگر مقایسه کنند مورد نقد قرار دهیم تا ببینیم چند توپ روی دروازه آنها می‌آید و چند توپ روی دروازه ما. با این حال به خوبی می دانم همیشه پشت آدم‌های بزرگ حرف زیاد است و می دانم که کاملاً‌زیر ذره‌بین هستم و هیچ کس دوست ندارد رکوردش شکسته شود و کسانی که این کار و خط دهی را می‌کنند از این می‌ترسند که رکوردشان شکسته شود. مطمئن باشید تا زمانی که در پرسپولیس و تیم ملی هستم هیچ رکوردی برای کسی باقی نمی‌گذارم.
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
France
16:56 - 1396/01/14
آبادان تنها جایی که نه پرسپولیس و نه استقلال تشویق میشه.باختین و باخت خودتونو با تماشاگر و چیزای دیگه توجیه نکن.اگه می بردین میگفتین تماشاگرامونو راه ندادن.مگه با عقل جور درمیاد.خودت و همبازیات و قانع کن
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1396/01/14
تا اینجاشم به لطف خط دفاعی بوده هیچ عددی نیستی هر توپی بیاد رو دروازه صددرصد گل میشه
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1396/01/14
دمت گرم لر با غیرت ...انشاالله بزودی جشن میگیریم
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1396/01/14
همیشه پشت آدم‌های بزرگ حرف زیاد است!!!!!!!!!!!!
کی گفته تو بزرگی
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1396/01/14
من خودم هم
شهری بیرانوندم. لرا همه بهترینن
بزن دستو به افتخارش
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1396/01/14
اون خارجیه پرسپولیس از این بهتره...به نظرم سید جلال نیم فصل انگیزه داشت واسه تیم ملی..که توپ به دروازه بان نمیرسید..نیم فصل دوم میبینید هر توپی میاد گل میشه..پس اقای بیرانوند شما دروازه بان نیستید..چه پرسپولیس چه تیم ملی..
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1396/01/14
والا در تاریخ خیلی بهتر از تو بودن ولی ادعا نداشتن........
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1396/01/14
از نظر ورزشی به گرده پای حجازی وعابد زاده نمیرسی .....
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1396/01/14
چندتا سیو داری بیرانوند؟ خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1396/01/14
سلام.ار
شماکه پارسال میخواستی بیای استقلال وقسمت نشد.
امسال فقط دریک بازی خیلی تحت فشارقرارگرفتی آنهم دربازی بااستقلال
تعداد5شوت زده شدکه سه تاگل خوردی.درتیم ملی هم که سیستم تیم دفلعیه.از7بازی تعداد6گل زدیم.
بعدش کسی هم نیایدادعابکندبزرگ است.
بزرگی روخدابه آدم میده نه اینه شخص به خودش.
موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1396/01/14
در حضور حجازی و عابدزاده؛ تو فقط دماغت بزرگه؛ وگرنه خودت هیچی نیستی
Iran, Islamic Republic of
02:38 - 1396/01/15
چشم چیه عامو...بارسا به این عظمت داره گل میخوره...شما از فولاد ساخته شدین که گل نخورین...در ضمن اون سه گل که از استقلال بزرگ خوردی کمت بود...مخصوصا اون گل اولی... .
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1396/01/15
هه توپ نیومده سمتت وگرنه نه تو کارت نیست همرو برمیداری نمونشم دربی بود سووووورااااخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1396/01/16
جوانڪ!
غرورپدرازتوبزرڱتررودراورده
توڪه تازه به دوران رسیده ای
دوما:تحت فشارنبودی بااین تیم ملی دفاعی وتیم باشڱاهیت
هروقت توتیم ضعیف ڱل نخوردی اونوقت قمپوزدرڪن
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1396/01/16
ادم بزرگ.؟؟؟؟تومنقاري بابا منقار.کلاغ اسيا.آفتاب پرست. .توبه گرد پاي رحمتي هم نميرسي.
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/01/16
دمت گرم . تو لری و ایرانی اصیلی . اگه حاشیه نداشته باشی میتونی
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1396/01/16
این سرشو گذاشته بوده جلو قطار؟بعد قطار چپ کرده این سالم برگشته؟ ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج