ظاهر ویندوز 10 تغییر می‌کند
۵۰۸۵۱۹
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
۶۱۶۰
چند وقتی می‌شود که شایعات به تغییر ظاهر ویندوز ۱۰ اشاره می‌کنند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد یکسری تغییرات در شکل و شمایل آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز ایجاد کند. به احتمال این تغییرات اواخر سال ۲۰۱۷ و در پاییز امسال به سیستم عامل ویندوز اضافه می‌شوند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: چند وقتی می‌شود که شایعات به تغییر ظاهر ویندوز ۱۰ اشاره می‌کنند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد یکسری تغییرات در شکل و شمایل آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز ایجاد کند. به احتمال این تغییرات اواخر سال ۲۰۱۷ و در پاییز امسال به سیستم عامل ویندوز اضافه می‌شوند و مایکروسافت بعد از عرضه‌ی به‌روزرسان Creator’s Update ویندوز ۱۰ این کار را انجام می‌دهد.
 
ظاهر ویندوز ۱۰ تغییر می‌کند

تا این لحظه چند تصویر مختلف از تغییرات ظاهری ویندوز ۱۰ دیده بودیم. که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

ظاهر ویندوز ۱۰ تغییر می‌کند
 
ظاهر ویندوز ۱۰ تغییر می‌کند 

امروز هم یک تصویر جدید منتشر شده که مربوط به منوی استارت جدیدی می‌شود که برای این سیستم عامل در نظر گرفته شده است. به نظر می‌رسد که منوی استارت جدید با افکت  transparency جدیدی همراه شده و کاشی‌های زنده‌ی این قسمت هم تغییراتی را شاهد بوده‌اند. تصویری که در ادامه می‌توانید آن را ببینید:

ظاهر ویندوز ۱۰ تغییر می‌کند

منابع نزدیک به مایکروسافت گفته‌اند که این تصویر ایده‌ی این شرکت برای ایجاد تغییرات در ظاهر ویندوز ۱۰ را نشان می‌دهد و شاید تغییرات نهایی به این شکل نباشند. مثلا در این عکس تصویری هم از برنامه‌ی Snapchat روی ویندوز ۱۰ دیده می‌شود. باید به این موضوع اشاره کنیم که برنامه‌ی Snapchat نسخه‌ ویندوز ۱۰ ندارد. انتظار داریم که اطلاعات بیشتر در این زمینه ماه آینده در مراسم مخصوص مایکروسافت منتشر شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج