همکاری کارگردان Spotlight با دیزنی
۵۲۰۸۵۷
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
۳۷۵۳
بیش از یک سال از اکران فیلم Spotlight «افشاگر» که برنده‌ی جایزه اسکار بهترین فیلم هم شد؛ می‌گذرد و تام مک کارتی (Tom McCarthy) به دنبال فیلم دیگری برای کارگردانی هست.
وب سایت سینما گیمفا: بیش از یک سال از اکران فیلم Spotlight «افشاگر» که برنده‌ی جایزه اسکار بهترین فیلم هم شد؛ می‌گذرد و تام مک کارتی (Tom McCarthy) به دنبال فیلم دیگری برای کارگردانی هست. او قبول کرده است که فیلم لایو اشکن کریستوفر رابین (Christopher Robin) را بر اساس فیلمنامه‌ی الکس راس (Alex Ross) بسازد. همچنین تام مک کارتی در ساخت سریال موفق ۱۳ Reasons Why توسط شبکه‌ی نتفلیکس دست داشت که اعلاوه بر این که مورد قبول نوجوانان قرار گرفت؛ افراد بزرگسال نیز با آن ارتباط برقرار کردند.
 
فیلم جدید کارگردان Spotlight 
 
با این وجود تام مک کارتی دوست دارد همیشه سرش شلوغ باشد و به همین خاطر قرار است با دیزنی برای ساخت Timmy Failure همکاری کند. برای کسانی که دیگر بچه نیستند یا در حال بزرگ کردن یک بچه هستند باید بگویم که Timmy Failure نام یک مجموعه کتاب هست که درباره‌ی پسری ۱۱ ساله هست در دنیای فانتزی خودش یک کارآگاه خصوصی برجسته هست که کمپانی شکست کامل (Total Failure) را اداره می‌کند که به حل اسرار محلی می‌پردازد.

البته تیمی همیشه به تیمش نیاز دارد. یک خرس قطبی خیالی ۱۲۰۰ پوندی دستیار او هست و رولو توکس (Rollo Tookus) هم همکار او هست. همچنین تام مک کارتی همچنین در کنار کارگردانی دو نوشتن فیلمنامه‌ی آن نیز دست دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج