ریدلی اسکات از ساخت «گلادیاتور 2» می‌گوید
۵۲۰۹۱۶
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
۷۲۰۹ 
کارگردان و تهیه‌گننده ریدلی اسکات، بارها درباره‌ی احتمال ساخت دنباله‌ای بر فیلم گلادیاتور صحبت کرده است. او گفته بود که نه تنها دوست دارد گلادیاتور ۲ را بسازد، بلکه آن را با حضور شخصیت اصلی‌اش یعنی ماکسیموس(راسل کرو) خواهد ساخت.
وب سایت فیلم نت نیوز: کارگردان و تهیه‌گننده ریدلی اسکات، بارها درباره‌ی احتمال ساخت دنباله‌ای بر فیلم گلادیاتور صحبت کرده است. او گفته بود که نه تنها دوست دارد گلادیاتور ۲ را بسازد، بلکه آن را با حضور شخصیت اصلی‌اش یعنی ماکسیموس(راسل کرو) خواهد ساخت.
 
ریدلی اسکات از ساخت «گلادیاتور 2» می‌گوید

ریدلی اسکات تا به حال بارها درباره‌ی احتمال ساخت دنباله‌ای بر فیلم گلادیاتور صحبت کرده است. این کارگردان و تهیه کننده قبلاً گفته بود که نه تنها دوست دارد گلادیاتور ۲ را بسازد، بلکه آن را با حضور شخصیت اصلی‌اش یعنی ماکسیموس(راسل کرو) خواهد ساخت و خبری از فیلمی با محوریت یکی از شخصیت‌های فرعی مثل کاراکتر دی‌جیمون هونسو نیست. به نظر می‌رسد اسکات راهی برای بازگرداندن ماکسیموس دارد. اما با توجه به اینکه کاراکتر ماکسیموس در انتهای فیلم می‌میرد، به نظر مشکل می‌توان راهی برای زنده کردنش پیدا کرد.
 
اما ریدلی اسکات به تازگی افشا کرد که دقیقاً چه برنامه‌ای برای زنده کردن کاراکتر راسل کرو دارد تا حضور ماکسیموس را در قسمت دوم قطعی کند: «من می‌توانم او را برگردانم. می‌دانم چطور برش گردانم. از جسد یک جنگجوی در حال مرگ به عنوان پورتالی استفاده خواهم کرد که می‌تواند کسی را از مرگ به زندگی بیاورد.»

پس کارگردان بریتانیایی تأیید کرده است که در صورت قطعی شدن ساخت قسمت دوم گلادیاتور، او حاضر است یک مؤلفه‌ی فانتزی کلیدی به داستانش اضافه و مرده‌ها را زنده کند. او همچنین گفته است که ساخت قسمت دوم این فیلم چیزی نیست که این اواخر به ذهنش زده باشد. گویا اسکات و نیک کیو(فیلمنامه نویس فیلم) و راسل کرو از مدت‌ها قبل درباره‌ی یک دنباله‌ی احتمالی با هم صحبت می‌کرده‌آند.

«راسل و من و نیک کیو درباره‌ی این که ماکسیموس را زنده کنیم حرف می‌زدیم. ایده‌ی خوبی بود. راسل بهم گفت «گلادیاتور را می‌توانیم کاریش بکنیم؟» من هم گفتم «می‌توانیم شخصیت تو را زنده کنیم.» و از همانجا اید‌ه‌هایمان شکل گرفت. راسل کرو با نیک کیو شروع به کار کرد و سه نفری با هم حرف‌هایی زدیم که از نتیجه‌ی آن حرف‌ها فیلمنامه‌ای شکل گرفت.»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1396/02/07
نه جون تو ریدلی نساز، اوليش رو صد بار نشون داد صدا و سیما همون کافیه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج