مایکروسافت: آپدیت جدید ویندوز را نصب نکنید!
۵۲۱۷۲۲
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
۴۱۵۷
مشکلاتی که مایکروسافت در خصوص آپدیت جدید ویندوز 10 با آن ها روبه رو شده، مربوط به پایداری سیستم می شود که باعث می شود نصب دستی به هیچ وجه توصیه نشود.
وب سایت تک شات: احتمالاً می دانید که با آمدن ویندوز 10، بسیاری کاربران از این که هربار نوتیفیکیشن مربوط به دانلود و نصب آپدیت به این نسخه برایشان ارسال می شود، گله داشتند. همین امر موجب شد تا ردموندی ها در نسخه جدیدتر موسوم به Creators Update، امکان موکول کردن آپدیت های بعدی به زمان دیگر را به کاربران عرضه کنند که البته این کار هم تنها برای زمانی محدود قابل انجام است. اما اکنون که این آپدیت در حال عرضه شدن است؛ به نظر می رسد مایکروسافت با شک و تردیدهایی مواجه شده و از کاربران خواسته این بروزرسانی را فعلاً نصب نکنند.

 اخطار مایکروسافت به کاربران: جدیدترین آپدیت ویندوز را نصب نکنید!

مشکلاتی که مایکروسافت در خصوص آپدیت جدید ویندوز 10 با آن ها روبه رو شده، مربوط به پایداری سیستم می شود که باعث می شود نصب دستی به هیچ وجه توصیه نشود.

در یک پست بلاگی، مدیر برنامه های کمپانی مایکروسافت توضیح داده که آپدیت جدید کم کم عرضه خواهد شد و این که هنوز آمادگی برای عرضه آن وجود ندارد به مسائلی بر می گردد که کاربران غیر حرفه ای ویندوز را به دردسر خواهد انداخت. در این پست به طور کامل و دقیق به مشکلات موجود اشاره ای نشده؛ اما این طور برداشت می شود که وجود باگ ها در برخی دستگاه ها پس از نصب این نسخه می تواند عامل تاخیر عرضه این بروزرسانی باشد.

اگر شما از جمله افرادی نیستید که چنین آپدیت هایی را به صورت دستی نصب کنید، می توانید این اخطار را نادیده بگیرید و آپدیت های خودکار ویندوز 10 که در ابتدای عرضه این ویندوز نیز کاربران را وادار به نصب می کردند برای شما بهترین روش به حساب می آید و نگرانی نیز در پیش نخواهد داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج