کاربران فعال توییتر به 328 میلیون نفر رسید
۵۲۲۰۲۷
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
۲۵۲۷
کمپانی توییتر در کنار ارائه گزارش عملکرد خود در سه ماهه منتهی به ماه مارس، از افزایش 6 درصدی تعداد کاربران فعال ماهانه خود خبر داد و عنوان کرد که اکنون این تعداد به 328 میلیون کاربر رسیده است.
وب سایت تک شات: کمپانی توییتر در کنار ارائه گزارش عملکرد خود در سه ماهه منتهی به ماه مارس، از افزایش 6 درصدی تعداد کاربران فعال ماهانه خود خبر داد و عنوان کرد که اکنون این تعداد به 328 میلیون کاربر رسیده است.

 تعداد کاربران فعال توییتر با افزایش 6 درصدی به 328 میلیون نفر رسید

توییتر در این گزارش نوشت که پیش‌تر تحلیلگران بازار، تعداد کاربران فعال ماهانه این شبکه اجتماعی در پایان ماه مارس را برابر با 321.3 میلیون نفر پیش بینی کرده بودند. اما جدای از این آمار و ارقام، درآمدهای این شرکت نیز در بازه زمانی یاد شده، برابر با 548.3 میلیون دلار اعلام شد که نشان دهنده کاهشی 7.8 درصدیست.

همچنین، ضرر خالص این شرکت نیز برابر با 61.6 میلیون دلار عنوان شد. از طرفی دیگر، درآمدهای تبلیغاتی توییتر نیز با کاهشی 11 درصدی به 474 میلیون دلار رسیده که این مسئله نگرانی سهامداران را نیر به دنبال داشته است.

چنین عملکردی در طی سال های اخیر برای جک دورسی، که هم اکنون سکان هدایت این کمپانی را بر عهده دارد، به هیچ عنوان قابل قبول نیست. مسئله ای که اخیراً بیش از پیش بر روی آن تاکید می شود و زمزمه هایی نیز مبنی بر فروش توییتر به یکی از شرکت های فعال در حوزه فناوری به گوش می رسد.

با این حال، گزارش اخیر این شرکت و افزایش 6 درصدی کاربران توانسته تا حدودی از بار شکایات و انتقادات بکاهد و باید منتظر ماند و دید که اقدامات اخیر این شرکت در اضافه کردن قابلیت ها و ویژگی های جدید، تا چه اندازه می تواند کاربران را به استفاده بیشتر از این شبکه اجتماعی ترغیب و جان تازه ای را به رگ های این پرنده آبی تزریق کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج