ثبت رکورد جدید گینس توسط پورشه کاین
۵۲۴۵۹۴
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
۳۹۰۹
این شاسی بلند پورشه با استفاده از دستگاه مخصوص کشش که بر روی تجهیزات کشش استاندارد آن نصب شد، توانست رکورد جدیدی را در گینس به نام خود ثبت کند و یک ایرباس A380 با وزن 285 تن (570000 پوند) را در فرودگاه چارلز دوگل پاریس یدک کش کند.
وب سایت تک شات: کاین خودرویی است که می تواند در بسیاری زمینه ها پاسخگوی علاقمندان خودرو  باشد. بر اساس مدلی از کاین که در اختیار دارید می توانید به راحتی در جاده و همچنین سفرهای آفرود از اوقات خود لذت ببرید. یکی دیگر از قابلیت های تحسین برانگیز کاین، توان آن در کشیدن و یا یدک کردن است. حتی مدل V-6 کاین می تواند تا 7700 پوند وزن را به راحتی بکشد. اما در اتفاقی که به تازگی رخ داده کاین شاسی بلند به مراتب از این هم فراتر رفته است.
 
ثبت رکورد جدید گینس توسط پورشه کاین

در تصاویر یک کاین S Diesel2017 را می بینید که 385 اسب بخار توان دارد و گشتاور آن 627 فوت پوند است. همانند سایر مدل های کاین، پورشه حداکثر وزن قابل کشش توسط این مدل را 7700 پوند اعلام کرده است.

ثبت رکورد جدید گینس توسط پورشه کاین 

این شاسی بلند پورشه با استفاده از دستگاه مخصوص کشش که بر روی تجهیزات کشش استاندارد آن نصب شد، توانست رکورد جدیدی را در گینس به نام خود ثبت کند و یک ایرباس A380 با وزن 285 تن (570000 پوند) را در فرودگاه چارلز دوگل پاریس یدک کش کند. بدین ترتیب رکورد قبلی با اختلاف 115 تن شکسته شد.
 
ثبت رکورد جدید گینس توسط پورشه کاین 
 
ثبت رکورد جدید گینس توسط پورشه کاین 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج