امدادرسانی به سنندجی ها در پی بارش تگرگ
۵۲۵۲۰۱
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
۳۹۱۸ 
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: در پی بارش بی سابقه باران و تگرگ برخی از منازل مسکونی دچار آب گرفتگی شدکه نبروهای خدمات شهری نسبت به رفع آب گرفتگی این منازل اقدام کردند.
خبرگزاری ایسنا: ‌معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: در پی بارش بی سابقه باران و تگرگ برخی از منازل مسکونی دچار آب گرفتگی شدکه نبروهای خدمات شهری نسبت به رفع آب گرفتگی این منازل اقدام کردند.

‌آرش رخزادی اظهار کرد: از اوایل هفته جاری سازمان هواشناسی اخطارهای لازم مبنی بر بارش باران و احتمال آب گرفتگی معابر شهری را به دستگاه‌های خدمات رسان و امداد رسان اعلام کردند.

وی افزود: نیروهای خدمات شهری این شهرداری هم آمادگی لازم برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر و جلوگیری از خسارات احتمالی را داشتند .

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: از شب چهارشنبه که بارش بی سابقه باران آغاز شد نیروهای خدمات شهری با تلاش مضاعف توانستند مانع از آب گرفتگی معابر شوند.

وی افزود: ساعت‌های اولیه صبح چهارشنبه شاهد بارش بی سابقه تکرگ و باران بودیم که  عدم کشش برخی از آب‌روهای سطح شهر که برای بارندگی‌های نرمال تعبیه شده باعث آب گرفتگی در بعضی از معابر شد.

رخزادی تصریح کرد: متاسفانه بر اثر حجم زیاد باران برخی از منازل و مغازه‌های سطح شهر دچار آب گرفتگی شد.

وی از امداد رسانی به 22 خانواده که منزلشان دچار آب گرفتگی شده بود خبر داد و گفت: نیروهای خدمات شهری و همچیین سازمان آتش نشانی با تجهیزات لازم نسبت به تخلیه آب این منازل اقدام کردند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد: پس از اتمام بارش تمامی نیروهای خدمات شهری کار پاکسازی معابر سطح شهر را آغاز کردند .

وی عنوان کرد: با تلاش 12 ساعته کارگران خدمات شهری تمامی تگرگ‌های سطح شهر با استفاده از ماشین آلات جمع آوری شد و  معابر و خیابان‌های اصلی هم از برگ درختان پاکسازی شد.

وی افزود: در بسیاری از معابر هم ماسه‌های فراوانی جمع شده بود که خوشبختانه تمامی ماسه‌ها و گل و لای ناشی از باران هم جمع آوری شد.

رخزادی ضمن تقدیر از همکاری شهروندان که در پاکسازی معابر به نیروهای شهرداری کمک کردند، گفت: در حال حاضر تمامی خیابان‌ها و معابر اصلی پاکسازی شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج