تاخیر اکران «نهنگ عنبر 2» در پردیس تماشا
۵۲۹۱۲۵
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
۳۶۶۳ 
مدیر پردیس سینمایی تماشا گفت: «اکران فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی سامان مقدم قرار بود از امروز در پردیس سینمایی تماشا آغاز شود، اما به دلیل تحویل ندادن دی سی پی به تعویق افتاد.»
وب سایت فیلم نت نیوز: مدیر پردیس سینمایی تماشا گفت: «اکران فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲» به کارگردانی سامان مقدم قرار بود از امروز در پردیس سینمایی تماشا آغاز شود، اما به دلیل تحویل ندادن دی سی پی به تعویق افتاد.»

اکران فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲ که قرار بود از امروز همزمان با سایر سینماها در پردیس سینمایی تماشا نیز به نمایش در بیاید، به تاخیر افتاد.
 
تاخیر اکران «نهنگ عنبر 2» در پردیس تماشا

مسعود نجفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز گفت: «معمولا نسخه دی سی پی فیلم‌ها را یک یا دو روز قبل از آغاز اکران برای ما می‌فرستند، اما پس از پی‌گیر‌ی‌هایی که دیروز انجام دادیم گفتند نسخه دی سی پی فیلم آماده نیست و علیرغم اینکه ما نمایش نهنگ عنبر ۲ را در برنامه‌ی امروز سینما قرار داده بودیم و یک سالن کامل در اختیار این فیلم بود، اما نمایش فیلم را از برنامه امروزمان حذف کردیم.»

نجفی درباره اینکه عوامل فیلم دی سی پی را به سینماهای دیگر تحویل دادند یا نه گفت: «نمی‌دانم به سینماهای دیگر دی سی پی را تحویل داده‌اند یا نه، اما نسخه دی سی پی به دست ما نرسیده است. هر زمان نسخه دی سی پی را به ما بدهند اکران فیلم را آغاز خواهیم کرد.»

مدیر پردیس سینمایی تماشا در مورد زمانی که پخش‌کننده باید فیلم را به سینما تحویل دهد، گفت: «با توجه به اینکه امروز اکران نهنگ عنبر ۲ در سینما کوروش آغاز می‌شود، این تبعیض کمی آزاردهنده است. زمانی که قرارداد با سینما بسته می‌شود، پخش‌کننده موظف است که فیلم را در زمان تعیین شده به سینما بدهد. این قبیل تبعیض‌ها میان سینماها درست نیست زیرا ما به مخاطبان‌مان اعلام کردیم که اکران فیلم از روز چهارشنبه آغاز می‌شود.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج