هشدار انتخاباتی بیت شهید آیت الله بهشتی
۵۲۹۷۱۱
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
۱۶۴۶۴ 
با توجه به سوءاستفاده یکی از نامزدهای ریاست جمهوری از نام و تصویر شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی، بیت این شهید مظلوم در اصفهان، با انتشار بیانیه ای نسبت به سوءاستفاده این نامزد ریاست جمهوری و حامیانش هشدار داد.
خبرگزاری ایلنا: با توجه به سوءاستفاده یکی از نامزدهای ریاست جمهوری از نام و تصویر شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی، بیت این شهید مظلوم در اصفهان، با انتشار بیانیه ای نسبت به سوءاستفاده این نامزد ریاست جمهوری و حامیانش هشدار داد.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
 
آفت این انقلاب اسلامى این است که دچار بازیگرانى باشد که اسلام و انقلاب و هر چیزى را دکان کنند؛ دکان قدرت، دکان ثروت، دکان شهرت و دکان ریاست!
 
"شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتى"
 
در روزهای اخیر شاهد هستیم که یکی از نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری در جریان فعالیت‌های تبلیغاتی خود از عنوان "یادگار بهشتی" بهره می‌برند. لازم به تذکر است که شخصیت‌های تأثیرگذار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نظیر شهیدان بهشتی، مطهری، رجایی و ... سرمایه‌های نمادین این انقلاب هستند و هرگونه سوءاستفاده‌های ابزاری و فردی از نام و هویت این راست قامتان جاودانه تاریخ، آثار مخرب فراوانی را متوجه حرکت انقلابی مردم ایران خواهد نمود.
 
هنوز مردم شریف ایران از یاد نبرده‌اند که جریانی که با جعل عنوان از شهید والامقام رجایی تصدی امور مملکت را در دست گرفت، چگونه قطار انقلاب را که در مسیر رشد و شکوفایی در حرکت بود از ریل خارج نمود و چه خسارات گسترده ای را بر این کشور تحمیل کرد.
 
شایسته است نامزدهای محترم بدانند که آبرو و نام نیک بزرگمردانی چون شهید بهشتی نزد ملت شریف ایران ریشه در اتکال این بزرگواران به خداوند متعال و عمری مجاهدت و خدمتگزاری صادقانه و عالمانه به مردم دارد و بهتر است نامزدهای گرامی به جای هزینه کردن از صندوقچه ذخایر معنوی انقلاب اسلامی نسبت به خلوص نیات و معرفی دقیق برنامه های خویش برای اعتلای ایران اسلامی در تمامی شئون همت گمارند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1396/02/21
بیت شهید اقای بهشتی سلام مگر شخص محترم که برای ریاست جمهوری ثبت نام نمود خود اعلام نموده من را به اقای بهشتی خطاب کنید نه چینین نیست مردم بزرگوار مملکتمان ادامه راه این شخص را متصل به راه بهشتی می بینند خداوند بیامورزد جناب بهشتی را
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1396/02/21
اگر منظور بعضی ها این است که دولت محترم احمدی نژاد به انقلاب ونظام ضربه زده است بخدا مردم از دولت احمدی‌نژاد راضی هستند به قول رهبر انقلاب اسلامی زمانی که انتخابات چهار سال گذشته از دولت انتقاد می کردند رهبری فرمودند شما مثل همین دولت کار کنیدنمی خواهدشعار زیادی بدهید آنقدر که دولت گذشته کار کرد یک میلیون پانصد هزار خانه روستایی راساخت جاده ساخت طرح ساخت خانه های مهر وهزاران کار خانه و آیا ازدیاد بعضی ها رفته وضیعت بنزین چگونه بود سالی ده میلیون لیتر اضافه میشد هنوز که جمعیت ماشینها دو برابر شده به آن اندازه نرسیده است اگر اینها کار وتلاش نیست بس کارو تلاش چیست
ا
ا کنید زیاد نمی خواهدانم
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/02/21
زنده باد خانواده بهشتي زنده باد روحانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج