از گران شدن قیمت حامل‌های انرژی متاسفم
۵۳۰۹۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۱
۴۴۸۴
احمد توکلی:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه متاسفم از اینکه می خواهیم 30 درصد قیمتهای حاملهای انرژی را گران کنیم گفت: وقتی وسط راه هستیم و از طرفی بخشی از مسیر را دولت غلط پیموده است چاره ایی جز وصله و پینه نداشتیم.
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه متاسفم از اینکه می خواهیم 30 درصد قیمتهای حاملهای انرژی را گران کنیم گفت: وقتی وسط راه هستیم و از طرفی بخشی از مسیر را دولت غلط پیموده است چاره ایی جز وصله و پینه نداشتیم.

احمد توکلی نماینده مردم تهران در پاسخ به این سوال که ظاهرا دولت نسبت به مصوبه اخیر مجلس در خصوص هدفمندی یارانه ها و همچنین افزایش قیمت حاملهای انرژی انتقاد دارد، گفت: دولت پیش از این می گفت با درآمد سالیانه 120 هزار میلیارد دلار می خواهد قیمتهای حاملهای انرژی را 4 برابر کند که ما در مجلس با این تصمیم مخالفت کردیم و گفتیم کشور تحمل 4 برابر کردن حاملهای انرژی را ندارد.

وی افزود: با تصویب مجلس از 50 هزار میلیارد دلار 41 هزار میلیارد به خانوارد تعلق می گیرد و 9 هزار میلیارد دیگر 5 هزار میلیارد تومان مجدد به واسطه بهداشت و درمان دوباره به مردم بر می گردد و 4 هزار میلیارد دیگر نیز سهم تولید می شود تا اشتغال در کشور از بین نرود.

توکلی در پاسخ به این سوال که ظاهرا دولت مخالف افزایش قیمتهای حاملهای انرژی با این رقمی که مجلس مصوب کرده می باشد و  معتقد است در جامعه با این اقدام شوک ایجاد می شود گفت: باید از دولت پرسید چطور زمانی که می خواستند قیمتهای حاملهای انرژی را 4 برابر کنند شوک ایجاد نمی شد حالا که می خواهند تنها 30 درص یعنی یک سوم افزایش یابد به جامعه شوک وارد می شود؟

نماینده مردم تهران در پایان خاطر نشان کرد: البته خود من متاسفم از این که همین مقدار قیمت حاملهای انرژی می خواهد گران شود اما وقتی وسط راه هستیم و از طرفی بخشی از مسیر را دولت غلط پیموده است چاره ای جز وصله و پینه نداشتیم.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:20 - 1392/03/05
30 در صد مال بعد از عید هست . در صد قبل از عید رو هم باهاش جمع بزنید که به تاسفتون بیشتر بشه و هم یه آمار دقیق رو داده باشید.
-
07:39 - 1392/03/06
ببخشید 120هزارمیلیارددلار ان هم توایران نکنه مجلس ما داردبودجه امریکاراتصویب می کند...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:00 - 1392/03/06
بنازم این کشورداری رو که حالا اقتصادش نیازبه وصله وپینه داره ، همه نمایندگان این حقیقت تلخ رو می دونند همه دولتمردها این واقعیت رو درک میکنند اما اشخاصی مثل آقای توکلی فقط جرات ابرازاونها رو دارند و مابقی به ظاهر میگن همه چی آرومه دوشواری نداریم... آقایان لطفا ازخواب بلند شید مردم برای یک لقمه نون کارهایی میکنن که به فکرتون هم نمی رسه، بنزین گرون شه تمام اجناس وکالاها گرونتر میشه حالا پیدا کن پرتغال فروش یابازرسین سازمان حمایت از مصرف کننده را.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:05 - 1392/03/06
آخرش دلار،تومان،ریال >چی ؟؟؟؟؟ متن رو یه بار دیگه بخونید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:34 - 1392/03/06
به جای تاسف ی حرکتی به خودتون بدید بد نیست ...همه مسئولان ....سانسور...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج