10 بازی پر فروش هفته گذشته انگلستان
۵۳۲۸۳۹
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
۴۴۰۱ 
عنوان Prey ساخته ی شرکت بتسدا توانست در هفته دوم عرضه خود سر انجام با غلبه بر بازی Mario Kart 8 Deluxe در صدر لیست پر فروش ترین بازی این هفته انگلستان منتهی به 13 مه ( 23 فروردین) قرار بگیرد .
مجله سخت افزار: عنوان Prey ساخته ی شرکت بتسدا توانست در هفته دوم عرضه خود سر انجام با غلبه بر بازی Mario Kart 8 Deluxe  در صدر لیست پر فروش ترین بازی این هفته انگلستان منتهی به 13 مه ( 23 فروردین) قرار بگیرد.
 
 لیست 10 بازی پر فروش هفته گذشته انگلستان منتشر شد

با مشاهده نمودار فروش بازی ها ، این برای اولین بار است که از سال 2015 و بازی Fallout 4 عنوانی از شرکت بتسدا توانسته در صدر این لیست قرار بگیرد . بازی Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته روند نزولی به خود گرفته و در رتبه سوم قرار دارد در حالی که بازی محبوب Grand Theft Auto V باز هم روندی صعودی و پایدار خود ادامه داده و به رتبه دوم رسیده است .

در پایین جدول نیز ، عنوان Ghost Recon: Wildlands تام کلنسی دوباره به لیست 10 بازی پر فروش بازگشته و این هفته را با قرار گرفتن در جایگاه هشتم به پایان رسانده است و به دنبال آن نیز Horizon Zero Dawn در رتبه نهم قرار دارد . در انتهای لیست نیز عنوانی دیگر از نیتندو یعنی The Legend of Zelda: Breath of the Wild قرار دارد .

در ادامه می توانید لیست 10 بازی پر فروش هفته گذشته انگلستان را مشاهده کنید . شایان ذکر است که این لیست بر اساس فروش نسخه های فیزیکی بازی ها بوده و فروش نسخه های دیجیتالی در این لیست لحاظ نشده است .
  1.     Prey
  2.     Grand Theft Auto V
  3.     Mario Kart 8 Deluxe
  4.     FIFA 17
  5.     Rocket League
  6.     Lego Worlds
  7.     Call of Duty: Infinite Warfare
  8.     Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
  9.     Horizon Zero Dawn
  10.     The Legend of Zelda: Breath of The Wild
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج