چندساله‌ها ایکس‌باکس می‌خرند؟
۵۳۳۴۶۹
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
۳۱۳۷ 
به‌تازگی مدارکی از مایکروسافت به بیرون درز کرده که به جامعه گیمرهای ایکس‌باکس وان اشاره می‌کنند و اطلاعات جالبی بازگو می‌کنند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت بین ۲۰۰۰ گیمر آمریکایی نظر سنجی کرده و توانسته اطلاعات جالبی از گیمرهایی ایکس‌باکس وان دارند به دست بیاورد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به‌تازگی مدارکی از مایکروسافت به بیرون درز کرده که به جامعه گیمرهای ایکس‌باکس وان اشاره می‌کنند و اطلاعات جالبی بازگو می‌کنند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت بین ۲۰۰۰ گیمر آمریکایی نظر سنجی کرده و توانسته اطلاعات جالبی از گیمرهایی ایکس‌باکس وان دارند به دست بیاورد.
 
 چندساله‌ها ایکس‌باکس می‌خرند؟

در این آمار گفته شده که ۵۸ درصد گیمرهای این کنسول پسر هستند و ۴۲ درصد آن‌ها دختر هستند. ۲۸ درصد این تعداد افرادی هستند سن آن‌ها بین ۲۵ تا ۳۴ درصد است. ۲۳ درصد گیمرها هم بین ۳۵ تا ۴۴ سن دارند. گیمرهای ۱۸ تا ۲۴ سال هم نزدیک به ۱۸ درصد مخاطبان این کنسول هستند. نزدیک به ۱۵ درصد گیمرهای ایکس‌باکس هم بین ۱۳ تا ۱۷ سال سن دارند. ۵ درصد هم بین ۵۵ تا ۶۵ سال سن دارند.

در این آمار مشخص شده که ۴۵ درصد گیمرها با همسر خودشان زندگی می‌کنند و ۲۳ درصد آن‌ها هم با والدین خودشان زندگی می‌کنند. حتی مشخص شده که درآمد این ۲۱ درصد این گیمرها بین ۵۰ تا ۷۵ هزار دلار است و درآمد ۲۱ درصد دیگر هم بین ۷۵ تا ۱۰۰ هزار دلار است.

بیش از ۵۳ درصد گیمرها دوست دارند که در محیط‌های اجتماعی شبکه ایکس‌باکس لایو حضور داشته باشند و به همین دلیل هفته‌ای ۱۷ ساعت آنلاین بازی می‌کنند. حتی مشخص شده که ۳۱ درصد از گیمرها هم فقط برای به دست آوردن اچیومنت‌های مختلف بازی می‌کنند. این افراد به طور متوسط ۳۷ ماه در شبکه ایکس‌باکس لایو حضور داشتند و هفته‌ای ۱۴ ساعت آنلاین بازی می‌کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج