تیلرسون: برای مقابله با هژمونی ایران، کنار کشورهای منطقه هستیم
۵۳۶۲۰۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
۹۳۷۶ 
وزیر خارجه آمریکا بار دیگر در راستای سیاست های ایران هراسی این کشور گفت: برای مقابله با هژمونی ایران کنار کشورهای منطقه می‌ ایستیم.
خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا امروز بازهم در راستای سیاست های ایران هراسی این کشور با هدف افزایش قراردادهای تسلیحاتی با اعراب مرتجع حاشیه خلیج فارس و بهره مندی از دلارهای نفتی آن ها بر حمایت از این کشورها تأکید کرد.

وزیر خارجه آمریکا درباره قراردادهای این کشور با کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مدعی شد: در راستای تمهیدات امنیتی، دیروز در عربستان قراردادهای تسلیحاتی چشم‌ گیری اعلام شد. به دیگر کشورهای مهم منطقه هم فروش تسلیحات صورت خواهد گرفت. این موضوع، موجب تقویت امنیت خلیج فارس و کشورهای منطقه می شود!

وی ادامه داد: این اقدام پیام روشنی به ایران است مبنی بر اینکه آمریکا در کنار شرکاء خود در این منطقه برای مقابله با هژمونی ایران می‌ ایستد.

«رکس تیلرسون» در ادامه بدون اشاره به تلاش های ایران در راستای برقرای صلح و ثبات در منطقه و مبارزه با تروریست ها افزود: هرگونه تلاش ایران برای تحت فشار قرار دادن این کشورها، با جبهه‌ ای قدرتمند و متحد روبرو خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج