واکنش تهیه کنندگان سینما به قاچاق فیلم‌ها
۵۳۶۶۴۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
۲۹۴۶ 
جامعه صنفی تهیه کنندگان طی بیانیه ای جدیدترین تصمیم گیری خود را برای چگونگی پخش تیزر فیلم های سینمایی در تلویزیون اعلام کرد.
خبرگزاری مهر: جامعه صنفی تهیه کنندگان طی بیانیه ای جدیدترین تصمیم گیری خود را برای چگونگی پخش تیزر فیلم های سینمایی در تلویزیون اعلام کرد.
 
واکنش صنفی سینما به قاچاق فیلم‌ها

هیات مدیره جامعه صنفی تهیه کنندگان طی بیانیه ای جدیدترین تصمیم گیری برای چگونگی پخش تیزر در تلویزیون را اعلام کرد. در متن این بیانیه آمده است:

«به اطلاع یکایک همکاران و تهیه‌کنندگان محترم می‌رساند:

در پی مذاکرات و هماهنگی به عمل آمده با مدیرکل محترم بازرگانی صدا وسیما جناب آقای عباس مهدوی مهر مقرّر گردید کلیه تهیه کنندگانی که تقاضای پخش تیزر فیلم سینمایی خود را در رسانه ملی دارند و تمایل ندارند نسخه‌ای از فیلم‌شان به صورت امانت در واحد بازرگانی بماند می‌توانند در روز جلسه شورای بازبینی نسخه‌ فیلم را جهت نمایش همراه خود بیاورند. این تصمیم اقدامی برای حفظ و حراست از آثار سینمایی خواهد بود.

باسپاس از همراهی مدیرکل محترم بازرگانی

رییس هیات مدیره جامعه صنفی

سید ضیاء هاشمی»

به تازگی نسخه ای از فیلم «گشت 2» در بازار قاچاق عرضه شده که سعید سهیلی کارگردان اثر مدعی شده نسخه ای که در بازار قاچاق موجود است همان نسخه ای است که برای بازبینی به صدا و سیما عرضه شده و روی آن نوشته شده «جهت بازبینی صداوسیما».
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج