کارگردان جدید «لیگ عدالت»
۵۳۷۵۷۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
۲۰۸۶
به دنبال تراژدی خانوادگی، زاک اسنایدر، کارگردان «لیگ عدالت» از ادامه‌ی ساخت فیلم کناره‌گیری کرد.
وب سایت فیلم نت نیوز: به دنبال تراژدی خانوادگی، زاک اسنایدر، کارگردان «لیگ عدالت» از ادامه‌ی ساخت فیلم کناره‌گیری کرد.
 
کارگردان جدید «لیگ عدالت»

زاک اسنایدر کارگردان فیلم لیگ عدالت بعد از خودکشی دختر ۲۰ ساله‌اش به دلیل شرایط نامساعد روحی از ادامه‌ی ساخت فیلم انصراف داد. او و همسرش، دبورا اسنایدر که در تیم تهیه‌کنندگان فیلم بود، اعلام کردند که بعد از این اتفاق مدتی به استراحت احتیاج دارند و نمی‌توانند دوباره به تیم ملحق شود و ساخت فیلم را از سر بگیرد.

اسنایدر حدود دو ماه بعد از این اتفاق به خبرنگاران گفت: «به نظرم کار کردن در این شرایط حالم را بدتر می‌کند. علاوه بر این می‌خواهم مدتی با اعضای خانواده‌ام وقت بگذرانم. در این شرایط آنها بیشتر به من احتیاج دارند.» او در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت که قصد نداشته این مسئله‌ی خانوادگی را رسانه‌ای کند اما بنا بر شرایط پیش‌آمده برای مجبور به این کار شد.

کمپانی سازنده‌ی فیلم تصمیم گرفت جاس ویدون برای ادامه‌ی کار جایگزین اسنایدر شود. ویدون کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس تلویزیون و سینما است، همچنین نویسندگی کتاب‌های مصور را از سال ۲۰۰۹ در کارنامه دارد و به‌عقیده‌ی سازندگان می‌تواند از عهده‌ی کارگردانی این فیلم که بر اساس کتاب مصوری به همین نام است، به راحتی برمی‌آید.

بعد از قرارداد رسمی و سپردن سکان فیلم به ویدون، فیلم برداری لیگ عدالت با بازی بن افلک و گال گادوت از سر گرفته می‌شود تا به زمان تعیین شده برا ی اکران ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان) برسد. ساخت این فیلم ابر قهرمانی اکتبر ۲۰۱۴ آغاز شد و قرار است به صورت دو بعدی و سه بعدی در سینماها اکران شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج