ماجرای فیلم درگیری در جلسه شورای شهر اهواز
۵۳۹۱۸۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
۸۴۶۸ 
عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به انتشار فیلم درگیری میان برخی اعضای شورا که اخیرا در فضای مجازی دست به دست می‌شود، گفت: این درگیری مربوط به سال 93 بوده است.
خبرگزاری ایسنا: عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به انتشار فیلم درگیری میان برخی اعضای شورا که اخیرا در فضای مجازی دست به دست می‌شود، گفت: این درگیری مربوط به سال 93 بوده است.

حسین حیدری اظهار کرد: فیلم درگیری میان آقای سواری و آقای ناصری در جلسه شورای شهر اهواز که در روزهای اخیر و با اهداف برنامه‌ریزی‌شده منتشر شده، مربوط به مهرماه سال 93 و شروع به کار هیات رییسه دوم شورای چهارم است.

وی افزود:‌ علت این درگیری مربوط به هیات رییسه دوم و کمیته‌های سال دوم شورا بود و با توجه به این‌که آن جلسه به صورت غیرعلنی و بدون حضور مستمع آزاد و خبرنگاران برگزار شد، هیچ فیلم و خبری از این درگیری در فضای مجازی منتشر نشد و در این فیلم هم می‌بینید که سالن شورای شهر خالی بود.

عضو شورای شهر اهواز با بیان این‌که فیلم منتشرشده از این درگیری از دوربین مدار بسته خود سالن گرفته شده و مربوط به آرشیو شورای شهر است، عنوان کرد: ‌قطعا حراست شورای شهر و حراست شهرداری اهواز نسبت به پیگیری چگونگی انتشار این فیلم در فضای مجازی اقدام می‌کنند.

وی گفت: متاسفانه عده‌ای با اهداف برنامه‌ریزی شده و برای ناآرام نشان دادن فضای دوره چهارم شورا اقدام به انتشار این فیلم در ایام انتخابات کردند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1396/03/06
بهر صورت سال ۹۳ هم دولت اعتدال تدبیر امید و کلید بوده
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1396/03/06
فیلم دوربین مدار بسته فاقد صدا است اما این فیلم صدا داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج